Cofidis finančně podpořil organizaci Dejme dětem šanci částkou 100 000 korun

Šek v celkové hodnotě sto tisíc korun věnovala společnost Cofidis organizaci Dejme dětem šanci, která pomáhá dětem z dětských domovů. Příspěvek, který Cofidis této organizaci věnoval, je výsledkem interní skupinové výzvy „Move Together“, během které zaměstnanci sbírali nachozené a naběhané kilometry.
Šek v celkové hodnotě sto tisíc korun věnovala společnost Cofidis organizaci Dejme dětem šanci, která pomáhá dětem z dětských domovů. Foto: Cofidis

Nezisková organizace Dejme dětem šanci pomáhá již jedenáctým rokem dětem a mladým lidem z dětských domovů na jejich cestě k osamostatnění. Od svého založení pomohla již více než čtyřem tisícům dětí například spořením pro děti na dobu, kdy opustí dětský domov, komplexní podporou při studiu nebo projekty na splněné přání spojené se studiem či smysluplným trávením volného času.

Společnost Cofidis se pro podporu organizace Dejme dětem šanci rozhodla v rámci svého interního projektu #LIKE, ve kterém jsou zapojeny pobočky dalších evropských států Cofidis GROUP. „Aktivity Dejme dětem šanci si jednoznačně získaly srdce našich zaměstnanců, kteří sami hlasovali o organizaci, kterou budeme v dlouhodobém horizontu podporovat,“ říká Marie Slepánková, ředitelka lidských zdrojů z Cofidisu.

Ve výzvě s názvem „Move Together“ v rámci projektu #LIKE, sbírali zaměstnanci nachozené a naběhané kilometry prostřednictvím aplikace. Česká pobočka Cofidisu dosáhla na maximální výhru a získala tak od Cofidis GROUP částku 100 000 korun.

Šek předali zástupci Cofidisu Michaele Chovancové, zakladatelce a ředitelce organizace, a Janě Schusterové, koordinátorce projektu „Přál/a bych si…“ během slavnostního večera. Právě na tento projekt byla částka vybrána. „Díky tomuto krásnému gestu splníme hned dvě tematická přání. Dětem z dětského domova Lichnov zaplatíme sportovní vybavení a Dětský domov Tuchlov za získané peníze postaví dětem workoutové hřiště,“ říká koordinátorka projektu Jana Schusterová.

Kromě dlouhodobé podpory této organizace se společnost Cofidis se značnou spoluúčastí svých zaměstnanců pravidelně zapojuje do dalších CSR projektů, jako jsou například potravinové sbírky nebo ekologické výzvy v rámci #LikeMyPlanet.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB