Cože? KFC přichází s jedlým lakem na nehty

Zní to hodně zvláštně, ale je to bohužel pravda. Fastfoodový řetězec plukovníka Sanderse spustil v Hong Kongu novou marketingovou kampaň a testuje tam jedlý lak na nehty. A to hned s dvěma příchutěmi - Original and Hot & Spicy. Prsty v tom mají reklamní agentura Ogilvy & Mather a společnost McCormick, která řetězci dodává tajný mix jedenácti koření a ingrediencí.

Jedlý lak na nehty od KFC je k dispozici ve dvou příchutích. Foto: KFC

Opravdu nejde o vtip, nejde ani o opožděného Apríla. Podle firemních promo dokumentů si zákazník jednoduše nalakuje nehty jako běžným lakem na nehty a pak líže – znovu a znovu a znovu… „Ano, je to skutečná věc,“ potvrdila americkému deníku New York Times Anna Mugglestone z reklamní agentura Ogilvy & Mather.

„Sama jsem to testovala v kanceláři. Chutná to jako kuře,“ dodala. Mugglestone tvrdí, že lak na nehty s příchutí kuřete má „připomenout mladé generaci skvělou chuť brandu“, tedy KFC.

„Recept pro náš lak na nehty, který se dá konzumovat, byl speciálně navržen tak, aby udržel chuť, aby uschl a leskl se jako běžný lak na nehty,“ nechal se slyšet kreativní ředitel John Koay.

Kampaň by podle něj měla být intrikující a měla by zvýšit vzrušení kolem značky KFC v Hong Kongu. A za redakci dodáváme, že olizovací kampaň nepochybně přispěje i k šíření nejrůznějších nemocí a infekcí, které se šíří dotykem rukou. Takže za nás rozhodně neolíznutý palec dolů, pane plukovníku Sandersi.

Nadnárodní řetězec si také nechal u Ogilvy & Mather natočit video „oslavující průlom v kuřecí technologii“.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Firmy

NN Group: Konečná dividenda je 1,40 eur na akcii

Nizozemská NN Group tento týden informovala o svých hospodářských výsledcích za poslední čtvrtletí loňského roku a za celá rok 2019. Za celý rok 2019 stoupl provozní výsledek na 1,794 miliardy eur, což představuje …

ČSOB hlásí meziroční nárůst zisku o 25 %

Skupina ČSOB tento týden informovala o svých hospodářských výsledcích za rok 2019. Její čistý zisk meziročně vzrostl na 19,7 miliardy korun, což znamená nárůst o 25 % ve srovnání s rokem 2018 (15,8 mld. Kč).

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru