Cushman & Wakefield rozšiřuje rezidenční poradenské služby, tým povede Erik Müller

Personálie
Realitně-poradenská společnost Cushman & Wakefield v České republice založila v roce 2021 reakci na rostoucí poptávku po odborných službách na českém rezidenčním trhu tým specializovaný na poradenství a oceňování v segmentu rezidenčních nemovitostí.
Erik Müller je nový vedoucím týmu rezidenčních poradenských služeb společnosti Cushman & Wakefield pro střední a východní Evropu. Foto: Cushman & Wakefield

S dalším rozvojem těchto služeb firma jmenovala, jak informovala v tiskové zprávě, na pozici vedoucího týmu rezidenčních poradenských služeb Erika Müllera. Ten v nové roli propojí své znalosti ze správy nájemního bydlení, datové analytiky a oceňování rezidenčních nemovitostí.

Müller je zkušeným odhadcem, který má rozsáhlé znalosti rezidenčního sektoru a ve své nové roli propojí své zkušenosti ze správy nájemního bydlení, datové analytiky a oceňování nemovitostí. Vedle vedení firmy zaměřené na nájemní bydlení v minulosti působil ve společnostech Spaceti a White Star Real Estate.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

David Schenk povede novou divizi Sazky

Společnost Sazka založila novou divizi Zákaznické zkušenosti (Customer experience). Jejím cílem je zefektivnit práci se zákazníky, implementovat do procesů umělou inteligenci a díky digitalizaci procesů rychleji a …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB