David Kazda řídí prodej společnosti Algotech

Česká IT společnost Algotech informovala portál Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) o změnách ve svém managementu. Na pozici šéfa obchodu se přesunul David Kazda, jenž v Algotechu působí více než 16 let.
David Kazda je stálicí firmy Algotech, nově povede oddělení obchodu, Foto: Algotech

Kazda byl ve firmě odpovědný za vedení oddělení podnikových systémů zabývajících se implementací ERP (software, který firmy používají ke správě každodenních obchodních činností, např. účetnictví, zásobování, řízení projektů – pozn. red.) a CRM (software k přehlednému shromažďování veškerých údajů o zákaznících – pozn. red.) systémů. Jeho hlavním úkolem nadále zůstává identifikace a řešení specifických zákaznických problémů.

„V Algotechu jsem začínal jako obchodník a projektový manažer, což mi umožnilo seznámit se s většinou našich současných zákazníků a procesy, které u nich řešíme. Mám rád moderní technologie a sleduji jejich vývoj. Za posledních 10 let nastal v našem oboru opravdu výrazný posun díky postupující digitalizaci,“ říká ředitel prodeje David Kazda.

Je absolventem Vysokého učení technického v Brně. Po studiu pracoval několik let v oblasti dodávek softwaru pro automatickou identifikaci a řízení logistických operací. V roce 2008 nastoupil na pozici obchodníka a projektového manažera do firmy BSC Praha, jež se později stala součástí společnosti Algotech.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB