Jiří Havlíček je novým generálním ředitelem společnosti Daktela

Personálie
Do čela globální technologické společnosti Daktela se na začátku února postavil její dosavadní technický ředitel Jiří Havlíček. Firma o tom informovala v tiskové zprávě až nyní. Havlíček vystřídal Martina Skabu, který se po úspěšné akceleraci zahraniční expanze přesouvá zpět do skupiny Sandberg Capital.
Do čela globální technologické společnosti Daktela se na začátku února postavil její dosavadní technický ředitel Jiří Havlíček. Foto: Daktela

Odcházející Martin Skaba (35) má zásluhu na tom, že Sandberg Capital investoval v roce 2021 do tehdy české telekomunikační firmy a během tří let ji přivedl mezi špičky oboru na evropské úrovni.

Nový generální ředitel (CEO) Jiří Havlíček (33) vystudoval Fakultu informatiky a statistiky na VŠE se specializací na IT management a nástavbový výběrový program Honors Academia zaměřený na leadership.

Do Daktely přešel v roce 2018 ze strany jejího klienta – největšího tuzemského provozovatele kontaktních center Conectart. Prošel několika pozicemi ve firmě a od února 2022 působil jako CTO.

PSALI JSME:
Daniel Kittnar a Karel Hercík novými posilami ve vedení Conectart

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Milan Duda povede marketing Bonami

Po více než šesti letech v CZC přechází Milan Duda do Bonami, aby zde převzal roli marketingového ředitele. Jak společnost sdělila redakci Finančních a ekonomických informací (FAEI.cz), k jeho klíčovým kompetencím …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB