Do dozorčí rady společnosti Škoda Auto byli jmenováni dva noví členové

Personálie
Na čtvrtečním zasedání dozorčí rady společnosti Škoda Auto byli poprvé přítomni dva nově jmenovaní členové dozorčí rady a tři zvolení zástupci zaměstnanců. Mladoboleslavská automobilka o tom informovala v tiskové zprávě. Nemělo by překvapovat, že dva noví jmenovaní členové dozorčí rady pocházejí z mateřského koncernu Volkswagen.
Novým členem dozorčí rady společnosti Škoda Auto byl od 1. února 2023 jmenován Patrik Andreas Mayer. Foto: Škoda Auto

Dirk Große-Loheide. Foto: Škoda Auto

Novým členem dozorčí rady společnosti Škoda Auto, jenž ve funkci vystřídal Prof. Dr. Jochema Heizmanna, bývalého člena představenstva koncernu Volkswagen, byl od 1. února 2023 jmenován Patrik Andreas Mayer, člen představenstva společnosti Volkswagen odpovědný za oblast financí.

Od 1. března 2023 byl jmenován druhým novým členem dozorčí rady mladoboleslavské automobilky Dirk Große-Loheide, vedoucí nákupu koncernu Volkswagen a vedoucí koncernového nákupu v rozšířeném výkonném výboru a člen představenstva značky Volkswagen Osobní vozy odpovědný za nákup.

V souladu s českým zákonem o obchodních korporacích je třetina z devíti členů dozorčí rady volena zaměstnanci společnosti. Na základě výsledku těchto voleb byli Jaroslav Povšík, Martin Lustyk a Miloš Kovář – zástupci odborů KOVO – zvoleni členy dozorčí rady společnosti Škoda Auto na čtyřleté funkční období, které začalo letos 15. ledna.

PSALI JSME:
Oznámení výsledků voleb členů dozorčí rady společnosti Škoda Auto volených zaměstnanci

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

„Chytrá řešení“ jsou pro menší a střední firmy příliš nákladná

Průzkum
Pod pojmem „Úspory a chytrá řešení“ si majitelé, jednatelé a ředitelé malých a středních podniků nejčastěji představují IT služby, zjednodušení, úsporu a efektivitu. Největší překážkou přijímání takových řešení ale podle nich je, že jsou příliš nákladná. Zjistil to výzkum, který pro Asociaci malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) uskutečnila v únoru na vzorku 255 firem do 250 zaměstnanců agentura Ipsos.