Emirates obnovuje a navyšuje další spoje

V návaznosti s nedávným uvolněním vstupních požadavků pro cestující z dvanácti zemí (včetně Velké Británie, pozn. red.) do Spojených arabských emirátů a zařazení SAE do „oranžové“ skupiny britského cestovního semaforu, reaguje letecká společnost Emirates na prudký nárůst poptávky po cestování a posiluje spoje v celé své síti.
Aerolinka navýší také kapacitu své newyorské linky, od 13. srpna nabídne čtyři lety týdně letounem A380 na letiště JFK. Foto: Emirates

Aerolinka informovala v tiskové zprávě, že obnoví a navýší spoje v celkem 29 městech o téměř 270 letů. Jen ve Velké Británii Emirates od října navýší lety na 73 týdně, včetně šesti letů denně do Londýna na letiště Heathrow.

Dále bude létat dvakrát denně do Manchesteru, desetkrát týdně do Birminghamu a jednou denně do Glasgow. Na lince do Londýna u čtyř letů a u obou dvou letů do Manchesteru budou nasazena ikonická letadla A380.

V současné době létá Emirates do 12 amerických měst, celkem nabízí 70 letů týdně. V průběhu srpna přidá další spoje do Houstonu, Bostonu a San Franciska, aby uspokojila zvyšující se poptávku. Aerolinka navýší také kapacitu své newyorské linky, od 13. srpna nabídne čtyři lety týdně letounem A380 na letiště JFK.

Letecká společnost Emirates rovněž uvedla, že současně optimalizuje letový řád, aby cestující mohli co nejpohodlněji přestoupit na spoje v rámci celé sítě, zejména pak do velkých afrických měst jako je Johannesburg, Kapské město a Lusaka nebo do destinací v západní Asii, včetně Karáčí, Islámábádu a dalších.

PSALI JSME:
Jak se ochránit před krachem aerolinek? Možností je víc

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Cestování

Proboha, někdo mi ukradl pas!

Kde mám tablet, vždyť jsem ho měl položený vedle postele? Že ho sebrala pokojská?! Přijít o oblíbenou věc není nic radostného ani doma, natož na zahraniční dovolené. Úlek, horečnaté hledání a rostoucí beznaděj, …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Máme více platebních terminálů, než ekonomicky vyspělejší Německo

Analýza
V různých ekonomických ukazatelích včetně hrubého domácího produktu (HDP) na jednoho obyvatele sice Česká republika s Německem jasně prohrává, ale jsou i oblasti, kde jsou na tom čeští obyvatelé překvapivě lepší. Jednou z nich je dostupnost platebních terminálů, kde Česko patří ke „zlatému“ evropskému středu, zatímco Německo tento žebříček uzavírá spolu se Slovenskem.