Igor Gacek se v Savills stal vedoucím oddělení Správy nemovitostí

Personálie
Pražská kancelář mezinárodní realitní poradenské společnosti Savills informovala, že jmenovala Igora Gacka od 1. srpna 2023 vedoucím oddělení Správy nemovitostí pro Českou republiku a Slovensko. Gacko bude odpovědný za vedení a rozvoj oddělení správy nemovitostí, které v současné době spravuje portfolio v hodnotě přibližně 1,5 miliardy eur napříč všemi komerčními sektory.
Igor Gacek se ve společnosti Savills stal vedoucím oddělení Správy nemovitostí. Foto: Savills

Igor Gacek je absolventem Technické university v Košicích. Do společnosti Savills si přináší dlouholeté zkušenosti se správou nemovitostí převážně ze společnosti Knight Frank, kde pracoval posledních deset let, nejdříve jako senior property manager a od roku 2016 jako ředitel této divize.

„Jsem rád za možnost přidat se k tomuto skvělému týmu. Portfolio spravovaných nemovitostí společností Savills je velice různorodé a budu rád, pokud se mi podaří rozšířit jej o další zajímavé nemovitosti či portfolia,“ uvedl Gacek.

PSALI JSME:
Stuart Jordan generálním ředitelem Savills pro střední a východní Evropu

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Ekonomové: Letos už reálná mzda v Česku začne opět narůstat

Analýza
Reálné mzdy Čechům klesaly také v poslední loňském čtvrtletí. Dokonce mírně více, než se čekalo. Reálná mzda loni se v měsících říjnu až prosinci totiž meziročně snížila o 1,2 procenta. Analytici oslovení agenturou Bloomberg přitom ve střední hodnotě svých odhadů předpokládali propad pouze o 1,1 procenta.