Jak ušetřit ještě předtím, než vyrazíte na nákupy

Na internetu se zrodilo jedno užitečné místo, díky němuž výrazně ušetříte ještě dříve, než se vydáte nakupovat. Svůj nákup zde totiž rychle a snadno naplánujete podle nejvýhodnějších cen. Stačí aktivně využívat bezplatné služby webu AkcniCeny.cz.
Ilustrační foto: Pixabay

Letákové akce běžně využívají nejen prodejci potravin a nápojů, ale také drogerie a parfumerie, nábytku, sportovních potřeb, textilu, hraček, bytového a zahradního vybavení… Proč toho nevyužít?

AkcniCeny.cz denně aktualizují letáky z celé České republiky a předkládají je návštěvníkům v elektronické podobě i ve formě výpisů zlevněného zboží podle kategorií. Díky tomu snadno posoudíte třeba maso v akci, alkoholické nápoje v akci, zeleninu v akci či třeba dětské pleny v akci. A přes vyhledávací řádek i konkrétní položky – například banány, kávové kapsle, máslo… Vše máte na jednom místě a s využitím mobilních aplikací i v telefonu, třeba přímo při nákupu ve vaší oblíbené prodejně.

Vyzkoušejte, co dokáže Nákupní seznam a Strážce slev

Na pár kliků zjistíte, který z prodejců aktuálně nabízí vámi žádané zboží nejlevněji. Pro ještě větší komfort AkcniCeny.cz připravily dvě užitečné funkce – Nákupní seznam a Strážce slev. První z nich umožňuje sestavení elektronické verze nákupního seznamu, která vás u jednotlivých položek ihned upozorní na platné letákové akce.

Strážce slev vám zase ušetří čas strávený nad letáky v době, kdy „číháte“ na konkrétní slevy. Tomuto šikovnému hlídači pouze sdělíte, o jaké zboží vám jde, jakou cenu akceptujete, máte-li preferovaného prodejce a jak dlouho hodláte na slevu čekat.

Strážce slev se uplatní hlavně v případech, kdy určité zboží nepotřebujete hned, například při pořízení televizoru, nábytku a podobně. Jakmile jsou splněné vaše podmínky, získáte od Strážce slev okamžitý e-mail. Nemusíte doma složitě sledovat, analyzovat, skladovat ani likvidovat letáky – informace získáváte pohodlně online a k věci.

Šetřete ve vaší domácnosti i tisíce korun měsíčně s pomocí webu AkcniCeny.cz!

Ukázka výpisu slev z kategorie „Maso“

Ukázka funkce Nákupní seznam s upozorněním na právě probíhající akci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukázka nabídky produktů z konkrétní kategorie v akci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukázka funkce Strážce slev

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukázka funkce Strážce slev

×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Salutem Fund vstoupil na Burzu cenných papírů

SALUTEM FUND SICAV a. s., realitní investiční fond pro kvalifikované investory, je od 9. února 2021 obchodovaný na pražské Burze cenných papírů. Cílem vstupu fondu na burzu je navýšení tržní kapitalizace. Minimální …

ČSÚ: Na co se ptáme při Sčítání 2021

V nadcházejícím sčítání lidu, které začíná 27. března, se zjišťuje o polovinu méně údajů než před deseti lety. Statistici maximálně využili existující data z registrů a ptají se pouze na to, co není možné zjistit …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru