Jak vytvořit efektivní digitální pracoviště?

Právě probíhající pandemie onemocnění Covid-19 tvrdě zasáhla globální ekonomiku a podnikatelský sektor. Mnohé firmy byly z ničeho nic nuceny hledat odpovědi na nové a nepředvídatelné překážky a spousta z nich se odhodlala zainvestovat do digitální transformace, aby i nadále zůstaly konkurenceschopnými. Společnosti chtějí umožnit zaměstnancům pracovat a kooperovat na dálku. Jak ale zabránit zahlcení zaměstnanců informacemi po transformaci? Odpověď nabízí Liferay DXP.
Ilustrační foto: Pixabay.com

Intranet, tak jak ho známe, nenabízí komplexní řešení. Liferay DXP je platforma umožňující vytvoření moderního digitálního pracoviště, které je navrženo tak, aby řešilo rozptýlení a rozdělení zaměstnanců. Využívá k tomu postupy postavené na personalizaci a umělé inteligenci.

„Jestliže chcete, aby zavádění technologických řešení bylo úspěšné, tak je třeba od základu změnit model fungování a filozofii podnikání. Důležité je stanovit si priority, na které se chce společnost soustředit,“ prohlásil Zsolt Balogh, výkonný ředitel LIFERAY CEE.

Nepolevujte!

Úspěšnou digitalizací však problémy nekončí. Digitální prostředí totiž zaměstnance zahltí spoustou informací. A práce ve více než jedné digitální platformě je velice chaotická a nesmírně unavující.

Neplýtvejte nadáním zaměstnanců a vytvořte pro ně přehledné pracoviště. Liferay umožní zvýšení produktivity skrze personalizaci a umělou inteligenci. Moderní digitální pracoviště nabízí řešení, které obyčejný intranet nabídnout nedokáže.

Zbavíme vás digitálního zahlcení

Digitální pracoviště od Liferay dokáže sjednotit množství systémů do jednoho rozhraní s jedním přihlášením. Umožňuje zaměstnancům zredukovat počet nadbytečných programů, které by jinak museli používat, aby mohli dokončit svou práci.

Odborníci a důležité údaje na dosah ruky

Správné řešení moderního digitálního pracoviště umožňuje vašim zaměstnancům jednoduše vyhledat podnikové odborníky a důležité údaje, které by jinak byly ztraceny ve spletitém světě typického podnikového prostředí.

Vy však můžete mít všechny tyto údaje na dosah ruky. Budete vědět, které jsou podstatné a které ne, a zaměstnanci je mohou jednoduše využít a prezentovat.

Zefektivnění práce pomocí UI

Díky chytrému použití umělé inteligence a strojového učení v Liferay enginu zaměstnanec může být jednoduše upozorněn, že podobný obsah už byl vytvořen, odeslán, nebo vyhledán někým jiným. Tím se ušetří čas a může se věnovat důležité práci.

Stavíme na produktivnější platformě

LIFERAY DXP nabízí pružnost, která obyčejným SaaS intranetům schází, a nabízí plně přizpůsobitelné UI a UX. Kromě toho ale nabízí i odbornou podporu od partnerů Liferay.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Začal Global Money Week 2024

Od pondělí 18. do neděle 24. března 2024 se v České republice koná 12. ročník celosvětové vzdělávací akce Global Money Week. Česká bankovní asociace letos v jeho rámci opět pořádá národní kolo finančně-vědomostní …

Jak zajistit pojištění kola proti krádeži

Plánujete pořízení nového jízdního kola, abyste si již brzy mohli užívat první jarní vyjížďky? Pak byste měli pamatovat na to, že krádeže kol jsou v České republice velice časté. Podle policejních odhadů je ročně …

Predikce ceny bitcoinu v roce 2024: Co říkají experti?

Rok 2023 pro bitcoin znamenal jízdu na horské dráze. Po rekordním růstu v roce 2021 zažila tato nejstarší a nejrozšířenější kryptoměna (BTC) v roce 2022 prudký pokles a klesla pod 20 000 amerických dolarů (USD). V …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Jaká je budoucnost výškových dřevostaveb v Česku?

Analýza
V České republice stále platí zastaralá norma omezující výšku dřevostaveb na devět, respektive dvanáct metrů. Legislativa by se však měla brzy změnit. S ohledem na nespornou ekonomickou výnosnost projektů chtějí developeři stavět minimálně osmipatrové stavby (22,5 m), s výhledem do budoucna až osmdesátimetrové projekty, a to tzv. inženýrským způsobem.