Jak vytvořit efektivní digitální pracoviště?

Právě probíhající pandemie onemocnění Covid-19 tvrdě zasáhla globální ekonomiku a podnikatelský sektor. Mnohé firmy byly z ničeho nic nuceny hledat odpovědi na nové a nepředvídatelné překážky a spousta z nich se odhodlala zainvestovat do digitální transformace, aby i nadále zůstaly konkurenceschopnými. Společnosti chtějí umožnit zaměstnancům pracovat a kooperovat na dálku. Jak ale zabránit zahlcení zaměstnanců informacemi po transformaci? Odpověď nabízí Liferay DXP.
Ilustrační foto: Pixabay.com

Intranet, tak jak ho známe, nenabízí komplexní řešení. Liferay DXP je platforma umožňující vytvoření moderního digitálního pracoviště, které je navrženo tak, aby řešilo rozptýlení a rozdělení zaměstnanců. Využívá k tomu postupy postavené na personalizaci a umělé inteligenci.

„Jestliže chcete, aby zavádění technologických řešení bylo úspěšné, tak je třeba od základu změnit model fungování a filozofii podnikání. Důležité je stanovit si priority, na které se chce společnost soustředit,“ prohlásil Zsolt Balogh, výkonný ředitel LIFERAY CEE.

Nepolevujte!

Úspěšnou digitalizací však problémy nekončí. Digitální prostředí totiž zaměstnance zahltí spoustou informací. A práce ve více než jedné digitální platformě je velice chaotická a nesmírně unavující.

Neplýtvejte nadáním zaměstnanců a vytvořte pro ně přehledné pracoviště. Liferay umožní zvýšení produktivity skrze personalizaci a umělou inteligenci. Moderní digitální pracoviště nabízí řešení, které obyčejný intranet nabídnout nedokáže.

Zbavíme vás digitálního zahlcení

Digitální pracoviště od Liferay dokáže sjednotit množství systémů do jednoho rozhraní s jedním přihlášením. Umožňuje zaměstnancům zredukovat počet nadbytečných programů, které by jinak museli používat, aby mohli dokončit svou práci.

Odborníci a důležité údaje na dosah ruky

Správné řešení moderního digitálního pracoviště umožňuje vašim zaměstnancům jednoduše vyhledat podnikové odborníky a důležité údaje, které by jinak byly ztraceny ve spletitém světě typického podnikového prostředí.

Vy však můžete mít všechny tyto údaje na dosah ruky. Budete vědět, které jsou podstatné a které ne, a zaměstnanci je mohou jednoduše využít a prezentovat.

Zefektivnění práce pomocí UI

Díky chytrému použití umělé inteligence a strojového učení v Liferay enginu zaměstnanec může být jednoduše upozorněn, že podobný obsah už byl vytvořen, odeslán, nebo vyhledán někým jiným. Tím se ušetří čas a může se věnovat důležité práci.

Stavíme na produktivnější platformě

LIFERAY DXP nabízí pružnost, která obyčejným SaaS intranetům schází, a nabízí plně přizpůsobitelné UI a UX. Kromě toho ale nabízí i odbornou podporu od partnerů Liferay.

×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Povánoční výprodeje – kde nakoupit až se slevou 80 %?

Vánoce a s nimi spojené nákupní šílenství jsou za námi. Mnoho zákazníků však trpělivě čeká až na povánoční výprodeje, ve kterých lze získat zboží v mimořádných slevách. Ty leckdy dosahují až 80 %. Počkat se rozhodně …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

„Předvídanost bitcoinu? Bude omezen celkovou zásobou stejně jako zlato,“ říká Dominik Stroukal

Rozhovor
Kryptoměnový svět se bouřlivě rozvíjí. Od roku 2009, kdy vznikly první kryptoměny jsme byli svědky několika vzestupů a pádů. Spousta lidí a firem se snaží z „bitcoinového světa“ udělat víc, než jen „digitální zlato“ a vytvořit standardní finanční produkty. Vloni se cena bitcoinu vyšplhala až k magické hranici 40 tisíc dolarů za jeden bitcoin. Nyní se dá očekávat, že bitcoin může letět strmě dolů až o 80 %, říká …
Rolovat nahoru