Jan Bureš se stal výrobním ředitelem Dibaq

Personálie
Akciová společnost Dibaq, která pod značkou Fitmin vyrábí krmivo pro psy a kočky, má nového výrobního ředitele. Po třech letech působení ve firmě se jím stal Jan Bureš, jenž nahradil Jaroslava Trávníčka. Ten letos po několika letech ve firmě odešel do důchodu. Burešovy bohaté zkušenosti z technických i výrobních oddělení jsou pro Dibaq velkým přínosem, uvedla firma v tiskové zprávě.
Jan Bureš se stal výrobním ředitelem společnosti Dibaq vyrábějící krmiva pro kočky, psy a další zvířata. Foto: Dibaq

Jan Bureš nastoupil do společnosti Dibaq na pozici technika výroby na mísírně PET FOOD v roce 2020. V rámci své kariéry získával zkušenosti z mnoha pracovních pozic, od seřizovače CNC strojů, mistra obrobny, vedoucího výroby až po vedoucího výrobně-technického oddělení. V roce 2009 získal titul Master of Science at Engineering Technology (MSc.) na University of Kent.

„Jedním z nejdůležitějších úkolů, které přede mnou v nové pozici nyní stojí, je vyladit funkčnost nového ERP systému a dokončit s tím související rozdělané projekty,“ prozrazuje nadcházející plány a vize Bureš. Velkou výzvou je výroba samotná, její nastavení a další rozvoj v souladu s celkovou vizí společnosti.

PSALI JSME:
Z Vafo Praha po osmi letech odchází marketingový ředitel Martin Šámal

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Lucie Urválková Manažerkou roku 2022

Významného osobního úspěchu dosáhla minulý týden Lucie Urválková, místopředsedkyně představenstva a CFO finanční skupiny Uniqa v ČR a SR. V tradiční soutěži Manažer / manažerka roku se jí podařilo vystoupat za rok …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB