Jana Lvová bude novou generální ředitelkou Mastercard pro Česko a Slovensko

Personálie
Novou generální ředitelkou společnosti Mastercard pro Českou republiku a Slovensko bude od 1. prosince Jana Lvová, informovala karetní společnost v tiskové zprávě, kterou má redakce k dispozici. Zkušená manažerka s bohatou praxí v platebním sektoru z lokálních trhů i ze zahraničí bude ve spolupráci s českým a slovenským týmem rozvíjet strategii a obchodní činnost společnosti. 
Jana Lvová, nastupující generální ředitelka společnosti Mastercard pro Českou republiku a Slovensko. Foto: Mastercard

Jana Lvová má rozsáhlé zkušenosti v oblasti platebního styku, fintechu a bankovnictví. Doposud působila v Londýně, kde pracovala pro fintech GoCardless a měla na starosti rozvoj obchodních partnerství.

Ve Spojeném království i v Česku před tím úspěšně zastávala významné pozice v oblastech prodeje, klientských vztahů a evropských strategických iniciativ pro posílení propozice značky a spokojenosti klientů.

PSALI JSME:
Tomáš Chumchal obchodním ředitelem Mastercard pro Česko a Slovensko

V neposlední řadě velmi úspěšně etablovala fintech segment pro karetní společnost Visa a celosvětově se tak podílela na podpoře inovací v oblasti plateb. Zkušenosti v minulosti získala i v předních českých bankách ČSOB a Raiffeisenbank.

Lvová je držitelkou titulů MBA z Rochesterského technologického institutu v Praze a Mgr. z Univerzity Karlovy v Praze, je vášnivou cestovatelkou, ráda poznává nové kultury, což jí přináší radost, inspiraci a poznání. Důležitý je pro ni zdravý životní styl, ze všeho nejraději chodí v přírodě a běhá.

PSALI JSME:
Pavel Vavřínek byl jmenován novým obchodním ředitelem Mastercard pro Českou republiku a Slovensko

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Letní tábory pro děti už stojí skoro stejně, jako dovolená u moře

Průzkum
Pobyt v chatce nebo ve stanu v českých luzích a hájích je mnohdy srovnatelný s cenou levnějších zájezdů k moři. Třetina rodičů očekává, že si letos za letní tábor pro své děti připlatí k moři. Každý pátý rodič počítá, že za svou dceru nebo syna zaplatí více než deset tisíc korun. Ukázalo šetření společnosti Provident Financial, který mají Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) k dispozici.