Jana Lvová bude novou generální ředitelkou Mastercard pro Česko a Slovensko

Personálie
Novou generální ředitelkou společnosti Mastercard pro Českou republiku a Slovensko bude od 1. prosince Jana Lvová, informovala karetní společnost v tiskové zprávě, kterou má redakce k dispozici. Zkušená manažerka s bohatou praxí v platebním sektoru z lokálních trhů i ze zahraničí bude ve spolupráci s českým a slovenským týmem rozvíjet strategii a obchodní činnost společnosti. 
Jana Lvová, nastupující generální ředitelka společnosti Mastercard pro Českou republiku a Slovensko. Foto: Mastercard

Jana Lvová má rozsáhlé zkušenosti v oblasti platebního styku, fintechu a bankovnictví. Doposud působila v Londýně, kde pracovala pro fintech GoCardless a měla na starosti rozvoj obchodních partnerství.

Ve Spojeném království i v Česku před tím úspěšně zastávala významné pozice v oblastech prodeje, klientských vztahů a evropských strategických iniciativ pro posílení propozice značky a spokojenosti klientů.

PSALI JSME:
Tomáš Chumchal obchodním ředitelem Mastercard pro Česko a Slovensko

V neposlední řadě velmi úspěšně etablovala fintech segment pro karetní společnost Visa a celosvětově se tak podílela na podpoře inovací v oblasti plateb. Zkušenosti v minulosti získala i v předních českých bankách ČSOB a Raiffeisenbank.

Lvová je držitelkou titulů MBA z Rochesterského technologického institutu v Praze a Mgr. z Univerzity Karlovy v Praze, je vášnivou cestovatelkou, ráda poznává nové kultury, což jí přináší radost, inspiraci a poznání. Důležitý je pro ni zdravý životní styl, ze všeho nejraději chodí v přírodě a běhá.

PSALI JSME:
Pavel Vavřínek byl jmenován novým obchodním ředitelem Mastercard pro Českou republiku a Slovensko

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB