Pavel Vavřínek byl jmenován novým obchodním ředitelem Mastercard pro Českou republiku a Slovensko

Pavel Vavřínek byl jmenován s účinností od 1. března roku 2021 novým obchodním ředitelem společnosti Mastercard. Dřívější Head of Key Accounts ve francouzské firmě Sodexo bude mít nyní na starost v rámci nově vzniklé pozice trh s platebními kartami Mastercard v České republice a na Slovensku.
Pavel Vavřínek byl jmenován novým obchodním ředitelem Mastercard pro Českou republiku a Slovensko. Foto: Mastercard

Nový obchodní ředitel Pavel Vavřínek se pohybuje v oblasti prodeje už od roku 2002, a za svou téměř dvacetiletou kariéru nabyl mnoho zkušeností nejen z prostředí personálního řízení na českém a slovenském trhu, ale i na světovém. Na trh s platebními kartami přichází také s dlouholetou praxí v oblasti IT a technologických společností.

„Vždy jsem byl velkým fandou veškerých inovací, jsem proto rád, že díky působení v Mastercard mohu být přímo u zrodu a implementace těch nejnovějších technologických řešení v oblasti plateb. Našel jsem zde skvělý tým a těší mě, že máme možnost společně pracovat na velmi zajímavých projektech, a vytvářet tak silnou podporu všem našim klientům v České republice i na Slovensku,“ uvedl Pavel Vavřínek.

Během své dosavadní životní dráhy zaváděl personální a mzdové systémy, implementoval velké cloudové personální platformy v Čechách nebo transformoval zaměstnanecké benefity do moderního digitálního prostředí. Do společnosti Mastercard přestoupil z francouzské společnosti Sodexo, kde měl Pavel Vavřínek jako Head of Key Accounts na starosti klíčové zákazníky, digitalizaci zaměstnaneckých benefitů a permanentku ActivePass.

Podílel se na více než 400 projektech a mezi jeho největší dosavadní úspěchy patří zavedení benefitních platforem pro 36 tisíc zaměstnanců u mladoboleslavské automobilky ŠKODA Auto a pro 15 tisíc zaměstnanců u dodavatele energií skupiny ČEZ. Před tím působil jako HCM Senior Sales Specialist v německé softwarové firmě SAP či Sales Manager v tuzemské společnosti PC HELP.

Mimo jiné je Pavel Vavřínek nadšeným sportovcem. Ve svém volném čase rád běhá, jezdí na kole či na in-line bruslích a věnuje se tenisu. Jeho dalšími zájmy jsou i čtení knih, a pokud to situace dovolí, tak i cestování. Mezi jeho největší cestovatelské zážitky patří pozorování polární záře.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Libor Myška ve vedení společnosti ŠKODA AUTO Deutschland

Po pěti úspěšných letech odchází Frank Jürgens z vedení společnosti ŠKODA AUTO Deutschland. Jeho nástupcem se stane Libor Myška, který do ŠKODA AUTO Deutschland přichází z centrály společnosti ŠKODA AUTO v České …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Půjčujete kamarádovi auto? Rozmyslete si to

Poradna
Půjč mi auto na dovolenou, to moje má malý kufr. Kdo by této prosbě odolal, vždyť kamarád je spolehlivý řidič a se svým vozem momentálně žádný výlet neplánujete? Takže vyhovíte, ale už za pár dní se nestačíte divit, kam vás dobré srdce a výpomoc bližnímu dovedly. Své odpovědnosti majitele a provozovatele vozidla se totiž nezbavujete ani jeho půjčením komukoli.
Rolovat nahoru