Jaroslav Rychna posiluje vedení Buřinky

Personálie
Čtvrtým členem představenstva Stavební spořitelny České spořitelny (Buřinky) se stal Jaroslav Rychna. Ve firmě působí od roku 2016 a nově se stává vedoucím divize informačních technologií. O novém personálním obsazení firma informovala portál Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz).
Jaroslav Rychna je novým členem představenstva Buřinky. Foto: Stavební spořitelna České spořitelny

Rychna se oblasti IT pohybuje celý svůj pracovní život. Je absolventem Západočeské univerzity v Plzni, kde vystudoval obor Softwarové inženýrství. Poté působil ve společnostech Cleverlance a Českomoravská stavební spořitelna.

V roce 2016 nastoupil do České spořitelny, kde má na starosti rozvoj a provoz klíčových systémů banky. Své působení od května rozšiřuje a v rámci Finanční skupiny České spořitelny a jako nový člen představenstva Buřinky povede divizi IT.

„Neustále hledám způsoby, jak vylepšit a modernizovat naše bankovní systémy. Mým cílem je efektivně a bezpečně využívat umělou inteligenci v rámci různých oddělení, aby se naše banka mohla rychle přizpůsobit novým technologickým trendům,“ přibližuje své cíle Jaroslav Rychna.

PSALI JSME:
Novým členem představenstva Stavební spořitelny České spořitelny bude Radek Perman

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Marek Loula novým členem představenstva ČSOB

ČSOB s předstihem informovala portál Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) o chystaných změnách ve svém vedení. Od září letošního roku do představenstva nastoupí Marek Loula, současný člen představenstva na …

Nadáváte na školství? Zapojte se do změny

České školství zamrzlo v dobách dávno minulých a zcela opomíjí vývoj, kterým se svět vydává. Tak by ve zkratce mohla vypadat nejčastější výtka, jež ke školnímu systému míří. Ambici tento stav alespoň částečně změnit …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Konec týrání, jatka budou na kamerách

Analýza
Česká vláda udělala další krok směrem k ochraně zvířat. Od začátku roku 2026 budou provoz na všech tuzemských jatkách monitorovat kamery. Ministerstvo zemědělství si od tohoto kroku slibuje výrazné omezení týrání zvířat při porážení.