Jitka Haubová byla zvolena do výkonné rady ICC

Členka představenstva a provozní ředitelka Komerční banky, Jitka Haubová, byla zvolena do nejužšího vedení světové organizace Mezinárodní obchodní komory (International Chamber of Commerce, ICC – pozn. red.). O úspěchu portál Finanční a ekonomické informace (faei.cz) informovala tisková mluvčí Komerční banky Šárka Nevoralová.
Jitka Haubová se pravidelně umisťuje v TOP žebříčcích českých manažerek a žen ve finančním sektoru. Foto: Komerční banka

Mezinárodní obchodní komora je světová obchodní organizace, jejímž posláním je podporovat otevřený obchod a investice a pomoci podnikatelům naplňovat výzvy a příležitosti stále integrovanější světové ekonomiky. Byla založena již v roce 1919, v současné době zahrnuje její globální síť více než 45 milionů společností, obchodních komor a podnikatelských sdružení ve více než 170 zemích světa.

„Je pro mě velkou ctí být součástí zcela nového vedení a směřování celosvětové organizace Mezinárodní obchodní komory. Velmi se také těším na spolupráci s nově zvoleným předsedou Philippem Varinem i se všemi kolegy a kolegyněmi z globální sítě ICC. Máme před sebou spoustu výzev, které nám pomohou naplno odemknout potenciál této platformy, říká Jitka Haubová.

Haubová vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor finance a účetnictví, absolvovala studium Finančního řízení na Galilee College v Izraeli, získala Certifikát specialisty na strukturální fondy od EK a je certifikovaným mezinárodním auditorem na procesy jakosti. Do Komerční banky nastoupila v roce 2006, kde vystřídala řadu funkcí. Od roku 2023 je předsedkyní Národního výboru mezinárodní obchodní komory v ČR.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB