Kateřina Jirásková je po valné hromadě Monety v dozorčí radě banky

Personálie
Kromě toho, že valná hromada Moneta Money Bank tento týden schválila rozdělení čistého zisku za loňský rok, akcionáři zároveň zvolili novou členkou dozorčí rady (na uvolněné místo, pozn. aut.) banky Kateřinu Jiráskovou (*1974), a to na základě nominace významného akcionáře, jak banka informovala v tiskové zprávě.
Kateřina Jirásková, finanční ředitelka skupiny PPF, byla na valné hromadě Monety zvolena do dozorčí rady banky. Foto: Nadace PPF

Vzhledem k tomu, že Jirásková v současné době působí jako finanční ředitelka celé skupiny PPF a dále jako předsedkyně představenstva a provozní ředitelka společnosti PPF, je zřejmé, o jakého „významného akcionáře“ banky šlo.

Jirásková má bohaté zkušenosti s výkonnými i nevýkonnými funkcemi ve skupině PPF, a to jak ve finančním sektoru, tak i v jiných odvětvích. Zároveň je členkou představenstva PPF Financial Holdings a rovněž předsedkyní správní rady Nadace PPF.

Podle informací nadace se Jirásková řídí heslem „co tě nezabije, to tě posílí“ a nesnáší plýtvání talentem, prací, časem, financemi, slovy nebo důvěrou druhých. Dlouhodobě se snaží skloubit svoji intuici a ženskost s tím nejvyšším byznysem, což je někdy složité, jindy jí to naopak dává možnost nových, originální pohledů a citlivých rozhodnutí.

PSALI JSME:
Novinky v osobních financích: Po nezdařených námluvách se Moneta a Air Bank „škádlí“

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Ekonomové: Letos už reálná mzda v Česku začne opět narůstat

Analýza
Reálné mzdy Čechům klesaly také v poslední loňském čtvrtletí. Dokonce mírně více, než se čekalo. Reálná mzda loni se v měsících říjnu až prosinci totiž meziročně snížila o 1,2 procenta. Analytici oslovení agenturou Bloomberg přitom ve střední hodnotě svých odhadů předpokládali propad pouze o 1,1 procenta.