Medailisty z Tokia přijal předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček

Poděkování a vyjádření úcty se dostalo našim para sportovcům, kteří ještě nedávno reprezentovali české národní barvy na Letních paralympijských hrách v Tokiu. Stalo se tak při jejich přijetí na půdě dolní komory Parlamentu, kde úspěšným medailistům a dalším vybraným členům výpravy osobně gratuloval předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Radek Vondráček.
Poděkování a vyjádření úcty se dostalo našim para sportovcům, kteří ještě nedávno reprezentovali české národní barvy na Letních paralympijských hrách v Tokiu. Foto: Jan Malý

Hlavními aktéry slavnostního přijetí byla sedmička držitelů cenných kovů z tokijské paralympiády – Adam Peška, Aleš Kisý, Šárka Musilová, Anna Luxová, Arnošt Petráček, Jiří Suchánek a Petr Svatoš. Omluven byl pouze zlatý lukostřelec David Drahonínský.

Poděkování za přijetí ve Sněmovně se postupně ujali výkonná předsedkyně Českého paralympijského výboru Alena Erlebachová a Lenka Kovářová, ředitelka Vysokoškolského sportovního centra MŠMT České republiky. Za sportovce pronesla několik děkovných vět Šárka Musilová, držitelka dvou stříbrných medailí z Tokia.

Sportovci převzali od předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Radka Vondráčka pamětní listiny, květiny, pamětní medaile, a kromě jiného také domácí med přímo od pana předsedy. Ten se prezentoval krátkým uvítacím a děkovným proslovem, následovalo společné focení, diskuze se sportovci, slavnostní přípitek a malé občerstvení.

„Byla to pro mě čest a zároveň velká radost, že nás medailisty takto krásně přivítali. Moc se mi tento menší ceremoniál líbil a vlastně mě to i utvrdilo v tom, že v našich výkonech nesmíme polevit. Není čas ztrácet čas, protože paralympiáda v Paříži už je za rohem,“ okomentovala včerejší setkání bronzová medailistka z Tokia atletka Anna Luxová.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Daně se týkají i zaměstnanců

Poradna
Také si myslíte, že se daně týkají především podnikatelů, protože za zaměstnance všechno zařídí mzdová účtárna? To je omyl! A navíc vás může stát dost peněz, protože zaměstnavatel může ve vašem případě uplatnit jen takové daňové zvýhodnění, k němuž mu dodáte podklady. A ty zase budete zajišťovat jen v případě, že se o uplatňovaných výhodách předem dozvíte.