Michal Korejs posílí tuzemské vedení společnosti NN

Personálie
Michal Korejs bude jmenován členem představenstva NN Penzijní společnosti a ředitelem produktu a underwritingu (úpis rizika – pozn. red.) NN Životní pojišťovny. O jeho jmenování společnost informovala redakci portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz).
Michal Korejs byl jmenován do vedení NN Česká republika. Foto: NN Česká republika

Korejsovo jmenování vstoupí v platnost 1. dubna, po schválení Českou národní bankou. V rámci nové pozice bude odpovědný za řízení produktové nabídky a péči o stávající i nové klienty NN v České republice.

Naváže na více než dvacetiletou praxi v oblasti produktového vývoje, působil v pojišťovnách Victoria-Volksbanken, ČSOB a Aegon. Od roku 2019 zastával roli ředitele produktového vývoje v NN Životní pojišťovně.

Korejs stojí i za vývojem nového životního pojištění NN Orange, které jako první na trhu nabízí i možnost připojištění dlouhodobé péče s daňovou úlevou od státu. Je propagátorem témat spojených se závažnými životními riziky, jako jsou například invalidita nebo nesoběstačnost.

PSALI JSME:
Jakub Drobec je novým ředitelem brandu, marketingu a komunikace v Uniqa

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Milan Duda povede marketing Bonami

Po více než šesti letech v CZC přechází Milan Duda do Bonami, aby zde převzal roli marketingového ředitele. Jak společnost sdělila redakci Finančních a ekonomických informací (FAEI.cz), k jeho klíčovým kompetencím …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB