Michal Nohel novou posilou advokátní kanceláře GHS Legal

Český tým advokátní kanceláře GHS Legal posílil advokát Michal Nohel, který dříve působil jako vedoucí právník Českého rozhlasu a posledních pět let vedl právní oddělení technologického a mediálního domu Seznam.cz. Působil také v komisi Public Affairs Sdružení pro internetový rozvoj (SPIR).
Michal Nohel se stal novou posilou advokátní kanceláře GHS Legal. Foto: GHS Legal

Michal Nohel je odborníkem na právo duševního vlastnictví v oblasti informačních technologií a licencování autorských děl. Zabývá se také otázkami regulace on-line platforem, včetně problematiky GDPR, ePrivacy a regulace médií a reklamy. Významnou součást jeho právní praxe tvoří zastupování v soudních sporech v oblasti ochrany osobnosti, resp. ochrany dobré pověsti právnické osoby ve vztahu ke zpravodajskému a publicistickému obsahu zpřístupňovanému on-line.

Mezi zajímavé profesní zkušenosti řadí Michal vznik televize Seznam či akvizice rádií Expres FM a Classic Praha. Interní právní oddělení skupiny Seznam.cz vzniklo pod Michalovým vedením, na pozici vedoucího právního oddělení zůstal až do svého odchodu do advokacie.

Zkušenosti Michala Nohela i znalost korporátního prostředí jsou pro advokátní kancelář i její klienty významným přínosem. „Příchodem Michala vytváříme nový tým, se kterým chceme koncepčně navázat na dosavadní práci pro klienty v odvětví IT práva, ochrany osobních údajů a médií. O Michalově odbornosti netřeba pochybovat, jeho životopis mluví sám za sebe,“ říká o nové spolupráci partner advokátní kanceláře Sebastian Mach. „S Michalem se známe už od studií na brněnské právnické fakultě, a proto nemám pochyb, že chemie bude fungovat v rámci celého kolektivu kanceláře. I to je pro nás velmi důležitý aspekt spolupráce,“ dodává.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

RBP má nového ředitele pro zdravotnictví

Od 1. srpna 2022 se novým ředitelem pro zdravotnictví stal Ing. Pavel Rydrych, který před nástupem do zdravotní pojišťovny RBP pracoval od roku 2017 jako vedoucí odboru zdravotnictví Krajského úřadu …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB