Miroslav Kotek a Omar Sattar posílil vedení Colliers Czech Republic

Personálie
Společnost Colliers Czech Republic jmenovala nové vedení svých oddělení průmyslových nemovitostí a investic v ČR. Informovala o tom v tiskové zprávě. Tým průmyslových nemovitostí vede od srpna Miroslav Kotek, investiční tým Omar Sattar. Oba experti nejsou na realitním trhu v České republice a v regionu CEE nováčky, svou kariéru zde rozvíjí již déle než dvě desetiletí.
Tým průmyslových nemovitostí Colliers Czech Republic vede od srpna Miroslav Kotek. Foto: Colliers Czech Republic

Hlavním cílem personálních změn je posílit potenciál obou obchodních linií společnosti, reagovat na požadavky trhu a lépe se vypořádat s dynamikou očekávaného růstu v jednotlivých odvětvích. S novým vedením se budou moci oba týmy věnovat rozvoji a dalšímu zkvalitňování služeb a péče o klienty v plné kapacitě.

Miroslav Kotek svou profesní dráhu zahájil v roce 1999 po studiu ekonomie a mezinárodních vztahů na Karlově univerzitě ve vládní agentuře CzechInvest, kde naposledy zastával post vedoucího odboru rozvoje infrastruktury. Od roku 2007 se věnuje oboru komerčních průmyslových nemovitostí, nejdříve ve společnosti Jones Lang LaSalle, od roku 2018 pak v Colliers.

Omar Sattar poprvé nastoupil do společnosti Colliers ve Velké Británii v roce 1994 jako absolvent po studiu na univerzitě v západním Skotsku. Foto: Colliers Czech Republic

Omar Sattar zahájil svou kariéru v oblasti nemovitostí ve Velké Británii v roce 1994, kdy nastoupil do společnosti Colliers jako absolvent po studiu pozemkové ekonomie na univerzitě v západním Skotsku. V roce 1997 se přestěhoval do České republiky a od té doby zastával několik seniorních pozic v oblasti nemovitostí a pracoval v celém regionu střední a východní Evropy.

Z jeho bohatých profesních zkušeností stojí za zmínku jeho působení ve společnost DTZ-Czech Republic. V letech 2005 až 2011 zastával post ředitele investičního týmu pro střední a východní Evropu v Avestus Real Estate. Následovalo jeho druhé působení ve společnosti Colliers, a sice na postu ředitele, který zastával v letech 2011 až 2018.

PSALI JSME:
Průmyslové a investiční týmy v Colliers Czech Republic nově vede Mark Richardson

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Dana Drábová: Nejdražší elektřina je ta, kterou si nevyrobíte doma

Rozhovor
„Myslím si, že bychom měli přemýšlet i o tom, že pod rouškou libého cíle snižování skleníkových plynů se také skrývá velmi pragmatická úvaha. Potřebujeme se zbavit závislosti na všech nepřátelských režimech, které spravují země, odkud dovážíme zejména ropu a plyn,“ říká v rozhovoru Dana Drábová, předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.