Nejlepší investiční životní pojištění? Pozici obhájilo NN Smart

Životní pojištění NN Smart bylo znovu zvoleno nejlepším investičním životním pojištěním na trhu, hlásá hrdě NN Životní pojišťovna v tiskové zprávě. V sedmém ročníku soutěže „Finparáda.cz  – Finanční produkt roku“ obhájilo první místo. Úspěch NN ještě posílila další ocenění. NN Život obsadilo druhé místo v kategorii „Rizikové životní pojištění“ a NN Penzijní společnost pak třetí místo v kategorii „Doplňkové penzijní spoření“.

Ilustrační foto: Pixabay

Připomeňme, že NN Životní pojišťovna je držitelem ocenění Czech Superbrands 2016 a že za rok 2017 jej získala NN Penzijní společnost.

Potěšilo mě, že odborná porota potvrdila, že našim klientům nabízíme jedna z nejlepších řešení v kategorii investičního i rizikového životního pojištění a také doplňkového penzijního spoření,“ okomentovala výsledky soutěže Kateřina Štěrbová, členka představenstva NN zodpovědná za marketing a produktový vývoj a dodala: „Snažíme se, abychom uspokojili požadavky našich klientů nejen, co se týče krytí rizik, která mohou způsobit dlouhodobý výpadek příjmů, ale zároveň jim nabídli dlouhodobé zhodnocení vložených prostředků.“

NÁSTROJ PRO ZAJIŠTĚNÍ FINANČNÍ BUDOUCNOSTI

Podle manažerky si lidé vybírají NN Smart jako investiční nástroj pro zajištění finanční budoucnosti své nebo svých dětí. Častým důvodem pro jeho sjednání bývá státní podpora a příspěvky zaměstnavatele na investiční životní pojištění. Jde o univerzální životní pojištění, které je navrženo tak, aby dokázalo reagovat na měnící se potřeby klienta v různých životních situacích.

„Od té doby, co jsme v roce 2016 uvedli na trh náš nový produkt NN Život, je patrný zvýšený zájem o rizikové životní pojištění. V současnosti tvoří rizikové pojištění přibližně polovinu prodejů životního pojištění a jeho objem bude oproti investičnímu životnímu pojištění růst. Klienti si sjednávají NN Život s velkým důrazem na krytí rizik a pojišťují se na vyšší sjednanou částku,“ doplnila informace k vývoji na pojistném trhu Štěrbová.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Firmy

Kingston Technology si drží pozici jedničky na trhu

Společnost Kingston Technology Europe Co LLP figuruje v nejnovějším žebříčku sestaveném DRAMeXchange, divizí analytické společnosti TrendForce, jako největší dodavatel paměťových modulů DRAM na světě.

Pila Javořice zahájila investici za 400 milionů korun

Pila Javořice, třetí největší zpracovatel dřeva v ČR, zahájila největší modernizaci pořezové technologie za dobu své existence. V minulých dnech odstavila pásové technologie na pilnici, které nyní demontuje, aby je …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Devět z deseti rodičů dává dětem kapesné. Nejčastěji kolem pěti stovek měsíčně

Průzkum
Typické české dítě jako kapesné od svých rodičů dostává kolem 500 Kč měsíčně, rodiče mu je vyplácí pravidelně každý měsíc a nejčastěji v hotovosti. Vyplývá to z marketingového výzkumu, který si na téma rodinné finance u výzkumné agentury Kantar zadala Equa bank. Oceňujeme, že banka šetření neprezentuje jako „reprezentativní průzkum“, což při pěti stech respondentů činí řada jiných firem.

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru