Nicola Koldová posiluje společnost Škoda Auto

Tiskový odbor Škoda Auto informoval portál Finanční a ekonomické informace (faei.cz) o obměnách ve svém manažerském týmu. Na místo vedoucí rozvoje strategie a obchodní sítě nastupuje Nicola Koldová. Zkušená manažerka nahrazuje Miroslava Holana, jenž tuto funkci zastával od roku 2020.
Působení Nicoly Koldové má podpořit další rozvoj sítě autorizovaných obchodních partnerů značky Škoda auto na domácím trhu. Foto: Škoda Auto

Nicola Koldová působila v řadě manažerských pozic. Svou profesní dráhu zahájila ve společnosti CAC Leasing jako key account manažerka (manažerka mající na starosti obchodní vztahy s klíčovými zákazníky firmy – pozn. red.), později prošla několika vedoucími funkcemi ve společnosti UniCredit Leasing CZ. Od roku 2022 zastávala post senior project manažerky ve společnosti Raiffeisen – Leasing.

Na její odbornost spoléhá i vedení společnosti. „Jsem rád, že můžeme využít cenných zkušeností, které na svých dřívějších působištích získala a kde prokázala vysoké profesní kvality,“ říká k nové posile Jiří Maláček, vedoucí Škoda Auto na českém trhu.

K dlouhodobě nejúspěšnější značce v ČR přichází v době, kdy automobilový průmysl čelí velkým výzvám. „Jedním z hlavních témat, která před autorizovanou obchodní sítí dnes stojí, je proměna autosalonů a servisů v souvislosti s elektromobilitou. Cílem je, aby se staly energeticky soběstačnými, vyprodukovaly si obnovitelnou energii pro servis i obsluhu elektromobilů a snížily tak náklady,“ uvádí Koldová ke svým cílům.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB