Chan Park se stal vedoucím designu interiéru Škoda Auto

Škoda Auto informovala portál Finanční a ekonomické informace (faei.cz) o personálních změnách. Na pozici vedoucího designu interiéru byl jmenován Chan Park, který s sebou přináší bohaté zkušenosti z působení u významných automobilových značek.
Interiéry vozů značky Škoda ponesou podpis Chana Parka. Foto: Škoda Auto

Chan Park bude v budoucnu tvůrcem interiéru sériových i koncepčních vozů značky Škoda. Jeho předchůdce Peter Olah přebírá novou funkci v týmu Škoda Design a bude odpovědný za pozici Art Direction – One Design Identity.

Park v roce 2007 dokončil magisterské studium oboru Design vozidel na Royal College of Art v Londýně. Svou profesní kariéru zahájil ve společnosti Pininfarina v Itálii. V lednu 2009 přešel do společnosti Kia Europe v Německu, kde měl na starosti design interiéru několika projektů.

Ve společnosti Mercedes-Benz AG postoupil na pozici seniorního designéra interiéru a v letech 2013 až 2021 se vypracoval na pozici seniorního designéra v Audi AG. Jeho posledním působištěm byla automobilka Nio.

„Jsem potěšen, že mohu v týmu Škoda Design přivítat Chan Parka. Díky svým prokazatelným zkušenostem u významných automobilek je ideálním kandidátem na pozici vedoucího oddělení designu interiérů. Těším se, až uplatní svou designovou filozofii „méně je více“ a dokonale sladí estetický vzhled a funkčnost našich vozů,“ říká Oliver Stefani, šéfdesignér Škoda Auto.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB