Novou divizi Produkty a inovace Air Bank vede Jiří Suchý

Ředitelem nově vytvořené divize Produkty a inovace Air Bank se 1. října 2022 stal dosavadní vedoucí oddělení Digitální bankovnictví Jiří Suchý. V rámci vedení divize se bude soustředit na produktový vývoj nových i stávajících služeb banky a jejich digitální obslužnost.
Novou divizi Produkty a inovace Air Bank vede Jiří Suchý. Foto: Air Bank

Jiří Suchý (40) působí v Air Bank už čtvrtým rokem a dosud v ní vedl tým věnující se rozvoji digitálních kanálů, tedy internetového a mobilního bankovnictví (aplikace My Air). Ve své nové roli ředitele divize Produkty a inovace bude mít na starosti vedení produktových týmů pro celé portfolio služeb banky, od účtů a platebních karet přes půjčky a hypotéky až po investice nebo pojištění. Zaměří se tak především na jejich rozvoj a také na vytváření nových služeb v rámci digitálního bankovnictví.

Jiří Suchý vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Před svým příchodem do Air Bank získával zkušenosti v médiích a telekomunikacích, ale také jako podnikatel a konzultant se specializací na digitální marketing a strategii, e-commerce a uživatelskou zkušenost (UX). Ve volném čase rád vyráží do přírody, zejména do hor. Je také milovníkem vážné hudby, umění a fotografie.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB