Novým členem správní rady Kuehne+Nagel byl zvolen Dr. Hansjörg Rodi

Představenstvo Kuehne+Nagel International AG jmenovalo s platností od 1. srpna 2022 svým novým členem Dr. Hansjörga Rodiho. V této funkci převezme zodpovědnost za oblast silničních přeprav a nahradí Stefana Paula, který se počínaje stejným dnem stane novým generálním ředitelem skupiny Kuehne+Nagel.
Novým členem správní rady Kuehne+Nagel byl zvolen Dr. Hansjörg Rodi. Foto: Kuehne+Nagel

Hansjörg Rodi (1966) ve skupině Kuehne+Nagel od roku 2016 zastával různé řídicí pozice. Aktuálně zodpovídá za její vedení v Evropě, kde má společnost téměř 44 000 zaměstnanců. Logistikou se zabývá přes 25 let a má bohaté zkušenosti s managementem v jejích různých sférách. Vystudoval ekonomii, doktorský titul získal na Vestfálské univerzitě v německém Münsteru.

Nástupcem Hansjörga Rodiho v čele evropské divize Kuehne+Nagel bude Jens Drewes (1969). Od roku 1997 pracoval na různých manažerských pozicích v asijských pobočkách skupiny a od roku 2013 zodpovídá za její působení v oblasti Asie a Tichomoří.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Jak nepřijít o část dědictví?

Poradna
Délka dědického řízení se kvůli nízkému počtu notářů i covidovým karanténám v poslední době protáhla, u složitějších řízení až na půl roku. Autor poradny má čerstvou zkušenost s jednáním déle než dvouletým.