Petr Jarůněk odchází z pozice generálního ředitele Fincentrum & Swiss Life Select

Personálie
Vrcholné vedení společnosti Fincentrum & Swiss Life Select opustí po roce ze zdravotních důvodů Petr Jarůněk. Pozici generálního ředitele a předsedy představenstva převezme v květnu jeho dosavadní zástupce Karel Šulc. Jarůněk zůstává v roli poradce generálního ředitele. Společnost, která je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém trhu s finančními službami, o tom informovala v tiskové zprávě.
Petr Jarůněk odchází ze zdravotních důvodů z pozice generálního ředitele společnosti Fincentrum & Swiss Life Select. Foto: Fincentrum & Swiss Life Select

„Se značkou Fincentrum jsem prožil 17 let své dosavadní kariéry. Byla to neskutečná jízda a stále mám v hlavě řadu plánů, jak posouvat finanční poradenství na nové úrovně. Bohužel život má občas jiné plány a musím se nyní naplno věnovat svému zdraví,“ uvedl Petr Jarůněk.

„Vedení společnosti předávám do těch nejlepších rukou a jsem velmi rád, že se díky pokračující spolupráci s Karlem Šulcem mohu i nadále podílet na rozvoji skupiny Swiss Life v České republice,“ dodal Jarůněk, pod jehož vedením prošla společnost v posledních měsících důležitými změnami.

Pozici generálního ředitele a předsedy představenstva převezme v květnu Karel Šulc. Foto: Fincentrum & Swiss Life Select

Jarůněk vedl finální fázi post-akvizičního procesu, která vyvrcholí sjednocením značek Fincentrum a Swiss Life Select na českém trhu. Díky jeho vedení společnost spustila několik významných IT projektů a pokračovala v růstu. Jarůněk má bohaté zkušenosti jak z oblasti finančního poradenství, tak strategického řízení firmy, na kterém se v posledních letech aktivně podílel.

Karel Šulc pracuje ve společnosti Swiss Life Select Česká republika od roku 2008. Stál za vznikem unikátní divize Medical. Od března 2018 byl generálním ředitelem Swiss Life Select Česká republika, po akvizici Fincentra švýcarskou skupinou Swiss Life se stal zástupcem generálního ředitele Fincentrum & Swiss Life Select.

PSALI JSME:
Petr Jarůněk se v polovině března ujme vedení společnosti Fincentrum & Swiss Life Select

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Milan Duda povede marketing Bonami

Po více než šesti letech v CZC přechází Milan Duda do Bonami, aby zde převzal roli marketingového ředitele. Jak společnost sdělila redakci Finančních a ekonomických informací (FAEI.cz), k jeho klíčovým kompetencím …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB