Prodej nemovitosti bez realitky? Vše proběhne hladce, když se obrátíte přímo na kupce

Prodej nemovitosti obnáší celou řadu procesů, při kterých přijdou vhod praktické znalosti a zkušenosti. Nemovitost je přitom z principu majetkem, který je nejhodnotnější, co do počtu se zpravidla dá spočítat na prstech jedné ruky. Jednoduše většina z nás neprodává nemovitost každý den, ani každý měsíc, dokonce ani rok. Zkušenosti s prodejem tak logicky chybí, prodejcům nezřídka chybí i potřebné znalosti.
Palác Dlážděná: Neorenesanční skvost po rozsáhlé rekonstrukci v režii PSN znovu procitl do krásy, ze střešní terasy nabízí úchvatné výhledy na historickou část Prahy. Ilustrační foto: PSN

Prodej nemovitosti – co to obnáší?

Prostředník může vnést do prodeje své zkušenosti a být přínosný, bez prostředníka, bez realitky jsou zase postupy přímější a jasnější. Mnohdy je to také finančně nejefektivnější cesta.

Není proto divu, že se o prodej majitelé pokoušejí na vlastní pěst, bez prostředníků, bez realitky, tím pádem i bez formální a právní pomoci, také bez zkušeností a mnohdy i potřebných znalostí. Jde to, ale je třeba počítat s tím, co všechno takový prodej nemovitosti obnáší…

Formálně a právně bezchybná kupní smlouva, stejně jako odhad ceny nemovitosti na začátku celého prodejního procesu vyžaduje kvalifikované znalosti. Majitel tak vždy potřebuje minimálně právní pomoc. Stále však má možnost obrátit se přímo na potenciálního kupce.

Právě solidní kupec a spolehlivý investor může být nedocenitelnou oporou ve všech formálních a právních náležitostech, dokonce i těch nejkomplikovanějších. Již na začátku může také stanovit férový odhad ceny nemovitosti.

Tančící dům z portfolia PSN, i ten se probudil k životu díky úsilí PSN jako odpovědného investora. Ilustrační foto: PSN

Kde hledat potenciálního kupce nemovitosti?

Pokud jde o architektonicky hodnotné nemovitosti či nemovitosti s potenciálem, svoji chuť investovat dlouhodobě deklaruje společnost PSN. Již od roku 1991 vytváří vlastní portfolio nemovitostí, kde najdete ty největší architektonické skvosty, například Tančící dům, Dům módy na Václavském náměstí nebo mrakodrap City Empiria, třetí nejvyšší budovu v Česku.

Společnost PSN také nechala znovu rozkvést některé neorenesanční skvosty historického jádra Prahy. Jako Rezidence Opletalova nebo Palác Dlážděná nyní po zdařilé rekonstrukci skýtají luxusní bydlení s nádechem historie a komfortem 21. století.

Dokonalý servis pro majitele nemovitostí

Na akviziční tým PSN se mohou obrátit majitelé nemovitostí, kteří chtějí jednat přímo s kupujícím. Bez realitky, bez zbytečných průtahů, bez provize, avšak s dokonalým formálním a právním servisem získají nejenom peníze, ale také jistotu, že o jejich nemovitost bude dobře postaráno. Vše duchu motta akvizic PSN: „Zachováváme hodnoty, které jste vytvořili.“

Vlastního hodnotnou nemovitost a chcete ji prodat? Kontaktujte přímo akviziční tým PSN.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Vejce zdražují, chovatelé začali pouštět slepice z klecí

Analýza
Klecový chov slepic sice skončí podle loni schváleného zákona až v roce 2027, mnozí chovatelé se ale novým pravidlům přizpůsobuje s předstihem už nyní.  Podle výzkumů se zájem veřejnosti o podmínky chovu slepic a původ vajec sice zvyšuje, přesto ale převažují nakupující, kteří zohledňují především cenu. A ta se zvyšuje – právě i kvůli změně chovu nosnic.

Hrozí Air Bank zánik?

Moneta Money Bank podepsala předběžnou smlouvu o akvizici Air Bank, českého a slovenského Home Creditu a …
Rolovat nahoru