Prsa, zadek i spermie. Pojišťovací bizarnosti celebrit

Doba nás tlačí do módních trendů. Jednou jsou to rachitické vychrtliny, jindy krev a mlíko. A tak často sáhneme do peněženky a vylepšujeme matku přírodu. Estetická medicína je jednou stranou mince. Druhou je jak si investici ochránit. Přeborníky v pojišťování jsou americké celebrity.
Britská fotbalová hvězda David Beckham si nechal pojistit své nohy. Každou na 35 milionů dolarů. Částka zahrnuje jak zranění, tak i znetvoření, protože se živí rovněž jako model. Reprofoto: davidbeckham.com

Pojišťujeme si doopravdy kde co. Dobře vytvarované hýždě, poprsí či dokonce i spermie. Někteří už zašli tak daleko, že si své tělesné části cení na miliony. Mezi americkými celebritami je to ale běžná věc. Latinskoamerická zpěvačka a herečka Jennifer Lopez (J-Lo) je pověstná svým hýžďovým svalem. Americký zpěvák a skladatel David Lee Roth ze skupiny Van Halen zašel ještě dále a pojistil si své sperma. Není to sice ruka plastického chirurga, celebrity ale mají jiný názor.

Jako panenka Barbie

A plastickými operacemi se roztrhl pytel. Obzvláště ve Spojených státech obrážejí maminy nemocnice, a místo nového kabátku, raději sáhnou po novém nose či poprsí.

Některé jsou svým vzhledem tak posedlé, že neváhají vyplenit své účty, aby vypadaly jako panenky.

I my máme svou Českou Barbie. Jmenuje se Gabriela Jiráčková a na klinice estetické medicíny je jako doma. Prošla si zúžením obličeje, několikanásobným přifouknutím hrudníku či výplní rtů.

Chystá se na úpravu nosu, odstranění podbradku zúžení pasu a zvětšení pozadí. Je jen otázkou, zda se jedná o počin zdravě smýšlejícího jedince nebo už to hraničí s nebezpečnou posedlostí vzhledem. Jedni tak holdují plastikám, jiní jsou na svém zevnějšku finančně závislí. A tak si své přednosti rádi zajistí.

Česká Barbie se jmenuje se Gabriela Jiráčková a na klinice estetické medicíny je jako doma. Prošla si zúžením obličeje, několikanásobným přifouknutím hrudníku či výplní rtů. Foto: Gabriela Jiráčková

Každá část těla se dá pojistit

K nejznámějším hvězdám, které se dokonce chlubí svým pojištěným tělem, a vystavuje ho směle na odiv, je zpěvačka Jennifer Lopez. Své pozadí si cení na 300 milionů dolarů.

Country zpěvačka Dolly Parton si naopak nechala v roce 1970 pojistit své slavné popředí velikosti 40DD na 600 tisíc amerických dolarů. Dnes má její poprsí hodnotu téměř čtyř milionů dolarů. Ani slavná zpěvačka Madonna nechtěla zůstat pozadu a ocenila své vnady na 12 milionů dolarů, avšak pojišťovna pro přezkoumání nabídla miliony jenom dva.

Heidi Klum, andílek Victoria’s secret, si pojistila nohy na 2,2 miliony dolarů. Přitom je její levá noha kvůli malé jizvě na koleni levnější o 200 tisíc.

PSALI JSME:
Zkrášlení těla za desítky tisíc korun? Není problém, zájemci platí i na splátky

Britská fotbalová hvězda David Beckham si nechal pojistit své nohy. Každou na 35 milionů dolarů. Částka zahrnuje jak zranění, tak i znetvoření, protože se živí rovněž jako model. Slavný fotbalový klub Real Madrid si ale cení nohy jiného fotbalisty, Portugalce Cristiana Ronalda, více než dvojnásobně – na neuvěřitelných 144 milionů dolarů.

O nejbizarnější pojistnou smlouvu se ale mezi celebritami zasloužil americký zpěvák a skladatel David Lee Roth, který účinkoval ve skupině Van Halen. Své sperma si totiž pojistil na milion dolarů.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Pojištění

Nepřipravte se o odškodné! Jak postupovat po nehodě

Loni došlo v Česku k více než 104 tisícům dopravních nehod, při kterých se zranilo 27 680 osob. Vyžádaly si také 565 obětí na životech. Lidé často vůbec netuší, co mají v dané situaci dělat, na jaká opatření mají …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Nejčastěji škodí voda. Češi podceňují pojištění svých domovů

Analýza
Podpisem pojistné smlouvy považujeme věc za uzavřenou na mnoho let. Tak vypadá klasický scénář spojený s pojištěním nemovitosti a domácnosti. Češi zapomínají své pojistné smlouvy pravidelně kontrolovat, čímž riskují, že pojistné částky po čase již nemusí stačit na krytí případných škod. Jak tedy správně pojistit svůj domov a kdy pojistnou smlouvu aktualizovat?

Investice s vůní benzínu

Kouzlu vozů z dob minulých podléhá stále více lidí, kteří shánějí hlavně socialistické veterány. V tom jim už rok …

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru