PSN kupuje. Ambiciózního developera stále neopouští investiční apetit

S koupí pozemku po bývalém brutalistním komplexu Transgas v samém srdci Prahy letos na jaře společnost PSN potvrdila svoji odvahu. Nebojí se ani těch největších výzev. Do nového projektu se vrhla se stejným nadšením jako do proměny modřanské Microny, původní továrny na letecké přístroje, která po rekonstrukci nabídne unikátní loftové bydlení značky Vanguard Prague.
Vanguard Prague: PSN kupuje a probouzí domy k životu. Ilustrační foto: PSN

Od činžáků až po pozemky

Společnost PSN aktuálně připravuje hned několik velkolepých proměn v těch nejzajímavějších lokalitách Prahy. Největší reprezentuje nová moderní obytná zóna ve Vršovicích, která nahradí původní brownfield Koh-i-noor. Industriální genius loci však zůstane zachováno. V následujících pěti letech chystá společnost PSN výstavbu za deset miliard korun. V celkem 25 projektech vzniknou až 3 tisíce nových bytů.

Portfolio PSN čítá aktuálně více než sedmdesát nemovitostí v Praze, Hradci Králové a Pardubicích. A je stále otevřené. Akviziční tým PSN se neustále poohlíží po nových příležitostech. Pro další nákupy PSN je připraveno 6 až 10 miliard korun.

V hledáčku jsou klasické činžáky a bytové domy, které jsou jedním z nosných pilířů realitních aktivit PSN. Ovšem zaměření společnosti je mnohem širší. Vedle komerčních staveb, brownfieldů, průmyslových a logistických areálů, kancelářských objektů, hotelů a penzionů se PSN zajímá i o obchodní centra nebo retailové parky.

Akvizice bývalého Transgasu dokládá, že v zájmu PSN jsou i samotné pozemky. Ostatně v rámci zmiňovaných 25 projektů vyroste s PSN v Praze hned 10 novostaveb.

Máte nemovitost k prodeji?

Nezáleží na typu nemovitosti, klíčový je její potenciál, který PSN dokáže dokonale naplnit. Majitelé se vedle férové cenové nabídky a komplexního právního servisu mohou spolehnout i na to, že o jejich nemovitost bude dobře postaráno.

Uvažujete o prodeji nemovitosti? Akviziční tým PSN je vám k dispozici, nabízí pomocnou ruku a sdílení svých letitých zkušeností. Kontakty najdete tady.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB