Rami Jensen je novým prezidentem a výkonným ředitelem Jysku

První zářijový den přinesl pro globální maloobchodní společnost Jysk významnou změnu. Po Janu Bøghovi se teprve třetím prezidentem a výkonným ředitelem (CEO) Jysku ve 44leté historii firmy stal Rami Jensen. Firma o tom informovala v tiskové zprávě.
Rami Jensen je novým prezidentem a výkonným ředitelem Jysku. Foto: Jysk

Rami Jensen oficiálně nastoupil do Jysku před rokem jako Deputy President & CEO a nyní převzal funkci prezidenta a výkonného ředitele Jysku s celkovou zodpovědností za více než 3 300 prodejen ve 48 zemích a za více než 30 000 zaměstnanců.

V uplynulém roce Jensen úzce spolupracoval s bývalým výkonným ředitelem Janem Bøghem na zajištění hladkého předání funkce, které nesmělo narušit každodenní dynamiku společnosti. Změny v organizaci už tedy proběhly a manažerský tým Ramiho Jensena je připraven.

Jensen strávil v Jysku většinu svého pracovního života. Poprvé do firmy nastoupil jako dvacetiletý, když se v roce 1994 stal učněm v prodejně v dánském Esbjergu, a postupně se v rámci firmy vypracoval, až se nakonec stal členem výkonného managementu jako Executive Vice President of Business Development.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB