Richard Teyssier bude novým globálním ředitelem Puma pro značku a marketing

Personálie
Německá sportovní společnost Puma mění svou globální marketingovou organizaci. Toto rozhodnutí má pomoci dalšímu rozvoji značky. Globální marketingový tým bude nově sídlit v centrále společnosti v německém Herzogenaurachu, uvedla firma v tiskové zprávě.
Richard Teyssier má rozsáhlé zkušenosti v oblasti řízení značek a marketingu. Foto: Puma

V souvislosti s reorganizací se globální ředitel společnosti Puma Adam Petrick rozhodl po více než dvou desetiletích působení nepřecházet do Herzogenaurachu, ale věnovat se novým výzvám mimo firmu. Ve společnosti bude působit do konce roku, aby zajistil hladký přesun.

Globální marketingovou organizaci na pozici globálního ředitele pro značku a marketing povede od 1. července 2023 regionální generální ředitel Puma pro Evropu Richard Teyssier. V této funkci bude přímo podřízen generálnímu řediteli společnosti Arne Freundtovi.

PSALI JSME:
Adidas míří do ztráty, poprvé za více než 30 let. Kvůli spolupráci s rapperem Ye

Teyssier má rozsáhlé zkušenosti v oblasti řízení značek a marketingu, neboť před nástupem do společnosti Puma v roce 2010 působil 17 let ve vedení marketingových oddělení ve společnosti Mars. Zde byl odpovědný za některé z nejikoničtějších značek společnosti, jako jsou M&Ms a TWIX ve Francii.

Ve společnosti Puma byl Richard do roku 2021 generálním ředitelem pro francouzský trh, poté převzal odpovědnost za střední Evropu, Spojené království, Irsko a jižní a severní Evropu napříč všemi kanály. Evropský region povede i nadále, dokud nebude oznámen jeho nástupce.

PSALI JSME:
Nike překonala čtvrtletní zisk, ale oživení v Číně je stále pomalé

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Lucie Urválková Manažerkou roku 2022

Významného osobního úspěchu dosáhla minulý týden Lucie Urválková, místopředsedkyně představenstva a CFO finanční skupiny Uniqa v ČR a SR. V tradiční soutěži Manažer / manažerka roku se jí podařilo vystoupat za rok …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB