Robert Grader byl jmenován novým generálním ředitelem pražského hotelu Marriott

Personálie
Hotel Marriott Prague jmenoval na začátku ledna nového generálního ředitele Roberta Gradera, který se hned ujal funkce a vystřídal tak na tomto postu Williama Boulton-Smitha, jenž ve vedení pražského hotelu Marriott působil od roku 2014.
Robert Grader byl jmenován novým generálním ředitelem pražského hotelu Marriott. Foto: Hotel Marriott Prague

Jak hotel informoval v tiskové zprávě, Grader na nový post nastupuje s bohatými zkušenostmi z oblasti pohostinství a hotelnictví, které získával v tomto odvětví více než tři desetiletí po celé Evropě. V hotelovém řetězci Marriott začal pracovat v roce 1985, kdy se stal součástí týmu ve Vídni. Poté se ujal role provozního ředitele v Hamburku.

V roce 1998 nastoupil do své první funkce generálního ředitele – a to v hotelu Marriott ve Stuttgartu. Následně dohlížel na provoz hotelů v Heidelbergu, Kodani, Varšavě, Budapešti a v poslední době vykovával funkci multi-property General Manager pro hotely ve Frankfurtu nad Mohanem a Heidelbergu.

Mezi svými kolegy je Grader známý pro své manažerské dovednosti a výbornou obchodní praxi. V minulosti se podílel na nákladné renovaci hotelu Marriott v Budapešti a během svého působení ve Varšavě sehrál zásadní roli jako Business Council Leader pro oblast východní Evropy. Pražský hotel Marriott patří podle Gradera ke klíčovým v rámci evropského trhu.

PSALI JSME:
Kateřina Hajná je novou posilou marketingového týmu pražského hotelu Marriott

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Milan Duda povede marketing Bonami

Po více než šesti letech v CZC přechází Milan Duda do Bonami, aby zde převzal roli marketingového ředitele. Jak společnost sdělila redakci Finančních a ekonomických informací (FAEI.cz), k jeho klíčovým kompetencím …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB