Škoda Auto podporuje českou kulturu

Škoda Auto se dohodla na pokračování spolupráce s Českou filharmonií a s Národním divadlem. Podpora předních českých kulturních institucí má v automobilce Škoda Auto dlouhou tradici. Pokračování spolupráce stvrdili při setkání na podiu historické budovy Národního divadla Bohdan Wojnar, člen představenstva Škoda Auto za oblast lidských zdrojů, ředitel České filharmonie David Mareček a ředitel Národního divadla Jan Burian.
Foto: Škoda Auto

„Škoda Auto patří dlouhodobě mezi nejsilnější sponzory kultury v České republice, a platí to i v období, které pro nás všechny není úplně jednoduché. Dobré partnerství ukáže své kvality právě v takovýchto momentech. Podpořit českou kulturu má smysl, společně dokážeme překonat všechny potíže, vzniklé koronavirou pandemií. Věříme, že plná hlediště a špičkové výkony umělců pomohou celé české společnosti k rychlému restartu,“ uvedl při setkání Bohdan Wojnar.

„Opravdové přátele poznáte ve složité situaci. Vážíme si toho, že Škoda Auto zůstává naším přítelem i v nelehké době. Silný a spolehlivý sponzor významně přispívá k našim domácím i mezinárodním úspěchům,“ řekl Jan Burian, ředitel Národního divadla.

David Mareček, generální ředitel České filharmonie, doplnil: „Tradičního partnerství se společností Škoda Auto si velmi ceníme a vážíme si i toho, že spolupráci můžeme prodloužit v době, která v důsledku koronavirové krize není pro nikoho snadná. Vozy Škoda k České filharmonii už organicky patří, oblíbil si je i šéfdirigent Semjon Byčkov, který si jízdu s modelem Kodiaq velmi užívá.“

Škoda Auto vnímá podporu české kultury jako součást své společenské odpovědnosti. S Českou filharmonií spolupracuje kontinuálně již od roku 1993, v případě Národního divadla se kooperace datuje od roku 1998. Obě instituce získávají vedle finanční podpory i možnost využívat flotilu vozů Škoda, nové smlouvy byly uzavřeny na sezony 2020-2023.

Škoda Auto v České republice podporuje i další přední kulturní instituce a aktivity, například Národní galerii Praha, Národní festival Smetanova Litomyšl, Zlín Film festival pro děti a mládež, Národní muzeum či Národní technické muzeum.

×

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Jak jednat s pojišťovnou v případě autonehody?

Autonehody se odehrávají každý den na našich i evropských silnicích a měli byste si být vědomi, že se vám mohou také stát. Mnoho řidičů neví, jak jednat s pojišťovnou v případě nehody.

Ajurvéda jako mužská záležitost

Jak jsou na tom muži se zdravím? Krátký pohled na výskyt klasických civilizačních chorob neposkytuje silnému pohlaví zrovna dobré vyhlídky. Dvě třetiny všech případů vyhřezlých meziobratlových plotének postihují …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Praha zlevnila. Většina Čechů se ale stejně nerozšoupne

Glosa
V centru Prahy je to jak po vymření. Připomíná přímořské letovisko mimo sezónu. Už i Němci prchli, museli, říkají dva stánkaři u rožně na Staromáku. Číšníci v restauracích kolem Orloje nebývale úslužně lákají i Čechy k posezení pod plynovými hořáky na zahrádkách. Úsměv je to ale většinou dosti nucený.
Rolovat nahoru