Skupina Moore Czech Republic skokově roste

Poradenská, auditorská a technologická skupina Moore Czech Republic, která je součástí jedné z největších mezinárodních sítí auditorských a poradenských společností s více než 30 000 pracovníky ve více než 260 nezávislých firmách a 114 zemích, vstoupila do tuzemských společností Bene Factum, HZConsult a Audikon.
Společnosti Bene Factum a HZConsult působí na auditním trhu dlouhodobě a mají stabilní a zároveň i velmi prestižní zákaznickou strukturu, uvedl řídící partner skupiny Moore Czech Republic Petr Kymlička. Foto: Moore Czech Republic

Jak skupina informovala v tiskové zprávě, díky akvizici dochází k významnému posílení zejména divize Moore Audit CZ, která se tímto krokem dostává mezi top deset auditních společností v České republice. Akvizice společnosti Bene Factum současně otvírá úplně novou oblast působení skupiny Moore Czech Republic – znaleckou činnost.

Akvizicí dalších českých firem posiluje skupina Moore Czech Republic své služby v oblasti statutárních auditů i v poskytování dalších auditních služeb, včetně auditů grantových schémat, projektů a programů financovaných z prostředků státního rozpočtu, EU a světové banky nebo auditů forenzních. Díky ovládnutí společnosti Audikon současně podpoří svou divizi outsourcingu účetnictví.

Společnosti přecházející pod Moore Czech Republic disponují zkušenými auditními odborníky, daňovými poradci, specialisty v oblasti účetnictví a experty znaleckého ústavu. Mezi stávající klienty patří významné tuzemské i zahraniční obchodní společnosti, ale také města, obce a neziskové či příspěvkové organizace.

Společnosti Bene Factum, HZConsult a Audikon rozšiřují skupinu Moore Czech Republic o zhruba 30 zaměstnanců a zvyšují její výnosy o téměř 40 milionů korun ročně. Moore Audit CZ má v současné době zhruba 40 auditních odborníků a regionální zastoupení v Praze, Brně, Příbrami, Pardubicích a nově Českých Budějovicích.

PSALI JSME:
Danone završilo akvizici společnosti Nutricia

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Firmy

Banka Creditas vyhnala poslední Rusy z tuzemské Expobank

Do poslední chvíle se u kormidla Expobank CZ drželi Rusové v dozorčí radě, která je nejvyšším orgánem každé akciové společnosti. Dohodu o převzetí Expobank CZ uzavřela Banka Creditas 18. července, ale až 2. září …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB