Skupina Moore Czech Republic skokově roste

Poradenská, auditorská a technologická skupina Moore Czech Republic, která je součástí jedné z největších mezinárodních sítí auditorských a poradenských společností s více než 30 000 pracovníky ve více než 260 nezávislých firmách a 114 zemích, vstoupila do tuzemských společností Bene Factum, HZConsult a Audikon.
Společnosti Bene Factum a HZConsult působí na auditním trhu dlouhodobě a mají stabilní a zároveň i velmi prestižní zákaznickou strukturu, uvedl řídící partner skupiny Moore Czech Republic Petr Kymlička. Foto: Moore Czech Republic

Jak skupina informovala v tiskové zprávě, díky akvizici dochází k významnému posílení zejména divize Moore Audit CZ, která se tímto krokem dostává mezi top deset auditních společností v České republice. Akvizice společnosti Bene Factum současně otvírá úplně novou oblast působení skupiny Moore Czech Republic – znaleckou činnost.

Akvizicí dalších českých firem posiluje skupina Moore Czech Republic své služby v oblasti statutárních auditů i v poskytování dalších auditních služeb, včetně auditů grantových schémat, projektů a programů financovaných z prostředků státního rozpočtu, EU a světové banky nebo auditů forenzních. Díky ovládnutí společnosti Audikon současně podpoří svou divizi outsourcingu účetnictví.

Společnosti přecházející pod Moore Czech Republic disponují zkušenými auditními odborníky, daňovými poradci, specialisty v oblasti účetnictví a experty znaleckého ústavu. Mezi stávající klienty patří významné tuzemské i zahraniční obchodní společnosti, ale také města, obce a neziskové či příspěvkové organizace.

Společnosti Bene Factum, HZConsult a Audikon rozšiřují skupinu Moore Czech Republic o zhruba 30 zaměstnanců a zvyšují její výnosy o téměř 40 milionů korun ročně. Moore Audit CZ má v současné době zhruba 40 auditních odborníků a regionální zastoupení v Praze, Brně, Příbrami, Pardubicích a nově Českých Budějovicích.

PSALI JSME:
Danone završilo akvizici společnosti Nutricia

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Firmy

2022, další rekordní rok pro LVMH

Přední světová společnost LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy, pozn. red.), která vyrábí luxusní zboží, zveřejnila rekordní výsledky za rok 2022 s čistým ziskem 14 miliard eur, což je o dvě miliardy více než v roce …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB