Stéphane Nicoletti se stal novým šéfem Groupe Up pro země V4

Personálie
Mezinárodní skupina Groupe Up, která se specializuje na péči o zaměstnance ve více než dvou desítkách zemích světa, informovala redakci Finančních a ekonomických informací, že má nového ředitele pro země Visegrádské čtyřky (V4). Stéphane Nicoletti (50) bude mít v nové pozici za cíl rozšířit úspěšnou digitalizaci zaměstnaneckých benefitů i vývoj HR nástrojů a technologií z Česka také do dalších zemí regionu V4.
Stéphane Nicoletti miluje českou gastronomii a nevynechá každoroční návštěvu moravského sklípku s poslechem cimbálovky. Foto: Up Česká republika

Nicoletti stál u samého počátku společnosti Up (dříve Le Chèque Déjeuner, pozn. red.) v České republice, když ji v polovině 90. let přišel z Francie pomoci budovat. V té době česká pobočka čítala deset zaměstnanců a deset klientů a zabývala se výhradně distribucí stravenek. V průběhu dalších let se začala úspěšně rozvíjet a rozšiřovat nabídku produktů i služeb.

V roce 2006 se Nicoletti stal generálním ředitelem Up Česká republika a společnost pod jeho vedením dosáhla hned několika zásadních milníků. Nicoletti se zasadil zejména o digitalizaci systému zaměstnaneckých benefitů a vývoj HR nástrojů pro angažovanost a motivaci zaměstnanců.

Stéphane Nicoletti je ženatý, miluje českou gastronomii a nevynechá každoroční návštěvu moravského sklípku s poslechem cimbálovky.

PSALI JSME:
Hotovost, platební karta nebo stravenka? Jak obchodníci hodnotí možnosti placení

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Radim Klabal posiluje tým ComSource

Česká společnost ComSource, která se zaměřuje na kyberbezpečnost, síťovou infrastrukturu a datovou analytiku, rozšířila svůj tým. Novým Delivery Directorem se stal Radim Klabal. O změnách firma informovala portál …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB