Tomáš Braverman míří do vedení Slevomatu

Personálie
Největší český zážitkový portál čekají od července změny ve vedení. Novým ředitelem Slevomatu byl jmenován Tomáš Braverman, bývalý šéf skupiny Heureka. O změně ve vedení firma informovala portál Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz).
Slevomat má po čtyřech letech nového šéfa, Tomáše Bravermana. Foto: Slevomat

Na pozici CEO nahradí Ladislava Veselého, který Slevomat opouští po čtyřletém vedení a odchází na rodičovskou dovolenou. Do nástupu Bravermana ho na pozici CEO zastoupí Matěj Dvorský.

Tomáš Braverman do firmy přechází ze společnosti Heureka Group, největší evropské skupiny srovnávačů cen a on-line nákupních rádců, kde funkci generálního ředitele zastával deset let. Během svého působení se zasloužil o rozvoj firmy v mezinárodní e-commerce platformu s 26 miliony unikátních uživatelů.

PSALI JSME:
David Chmelař novým generálním ředitelem Heureka Group

„Být součástí společnosti s vynikající strategickou pozicí v oblasti e-commerce a cestování, která ještě k tomu působí na více trzích, je výzvou, kterou rád přijmu. Zároveň věřím ve velký potenciál dalšího růstu,“ říká k novému působišti Braverman.

Do Slevomatu přichází v situaci, kdy po těžkém období pandemie společnost v roce 2023 dosáhla rekordních hospodářských výsledků. Za loňský roj jim tržby vzrostly o pětinu, přičemž hrubý zisk se zvýšil o 17 procent.

PSALI JSME:
Americký Groupon má nového CEO – Dušana Šenkypla

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Milan Duda povede marketing Bonami

Po více než šesti letech v CZC přechází Milan Duda do Bonami, aby zde převzal roli marketingového ředitele. Jak společnost sdělila redakci Finančních a ekonomických informací (FAEI.cz), k jeho klíčovým kompetencím …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Rakovina plic zabije 85 procent pacientů, jejich šance se ale zvyšuje

Analýza
Každý rok onemocní v Česku rakovinou plic okolo šesti tisíc lidí, přičemž 85 procent z nich dříve nebo později této chorobě podlehne. I tak se díky rozvoji moderní medicíny vyhlídky pacientů na přežití nebo prodloužení kvalitního života neustále zlepšují. Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) byly u toho, když specialisté některé moderní trendy představovali.