Tomáš Braverman míří do vedení Slevomatu

Personálie
Největší český zážitkový portál čekají od července změny ve vedení. Novým ředitelem Slevomatu byl jmenován Tomáš Braverman, bývalý šéf skupiny Heureka. O změně ve vedení firma informovala portál Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz).
Slevomat má po čtyřech letech nového šéfa, Tomáše Bravermana. Foto: Slevomat

Na pozici CEO nahradí Ladislava Veselého, který Slevomat opouští po čtyřletém vedení a odchází na rodičovskou dovolenou. Do nástupu Bravermana ho na pozici CEO zastoupí Matěj Dvorský.

Tomáš Braverman do firmy přechází ze společnosti Heureka Group, největší evropské skupiny srovnávačů cen a on-line nákupních rádců, kde funkci generálního ředitele zastával deset let. Během svého působení se zasloužil o rozvoj firmy v mezinárodní e-commerce platformu s 26 miliony unikátních uživatelů.

PSALI JSME:
David Chmelař novým generálním ředitelem Heureka Group

„Být součástí společnosti s vynikající strategickou pozicí v oblasti e-commerce a cestování, která ještě k tomu působí na více trzích, je výzvou, kterou rád přijmu. Zároveň věřím ve velký potenciál dalšího růstu,“ říká k novému působišti Braverman.

Do Slevomatu přichází v situaci, kdy po těžkém období pandemie společnost v roce 2023 dosáhla rekordních hospodářských výsledků. Za loňský roj jim tržby vzrostly o pětinu, přičemž hrubý zisk se zvýšil o 17 procent.

PSALI JSME:
Americký Groupon má nového CEO – Dušana Šenkypla

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Radim Klabal posiluje tým ComSource

Česká společnost ComSource, která se zaměřuje na kyberbezpečnost, síťovou infrastrukturu a datovou analytiku, rozšířila svůj tým. Novým Delivery Directorem se stal Radim Klabal. O změnách firma informovala portál …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB