Tým Sberbank vybral na Movember sedmou nejvyšší částku

Zaměstnanci banky přispěli na Movember sedmou nejvyšší částkou v České republice. Podařilo se jim získat bezmála 100 tisíc korun a již tradičně se zařadit mezi největší přispěvatele hnutí na podporu prevence rakoviny prostaty a varlat.
Ilustrační foto: Sberbank

„Děkujeme všem, kdo se rozhodli podpořit úžasný projekt Movember. Potvrdili jsme si opět, že u nás pracují skvělí lidé, kteří se umí nadchnout pro dobrou věc. Díky tomu tým Sberbank každoročně patří mezi největší dárce,“ ocenila výsledky listopadové sbírky Alžběta Kellersteinová ze Sberbank, která se pravidelně do akce zapojuje a letos přispěla i nejvyšší částkou mezi ženami Mo Sistas. Další tři ambasadoři týmu Sberbank se umístili v první desítce mezi muži Mo Bros.

Do Movemberu se aktivně zapojili téměř všichni zaměstnanci banky, kteří přispěli i díky jejich rodinám, přátelům a obchodním partnerům. Celkem tým Sberbank přispěl částkou 98 422 korun. Získané peníze poputují Nadačnímu fondu Muži proti rakovině na prevenci a léčbu rakoviny prostaty a varlat. Díky vybraným prostředkům se již například podařilo vybavit operační sál Fakultní nemocnice Plzeň.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Pašerákem při návratu z dovolené

Poradna
Navštěvujete při návratu do vlasti na letišti duty free shop? Je k tomu několik důvodů. Nákupem beze cla, tedy oproti běžnému obchodu se slevou, si zkrátíte čekání. Zbavíte se zbytků cizí měny, kterou si z exotické dovolené nechcete vozit domů. A do třetice – nakoupenými potravinami si zpestříte dlouhé cestování letadlem, kde od posádky zdarma dostanete nejvýš pohárek vody.