Tyto informace šetří desítkám tisíc domácností velké peníze

Akční nabídky se kromě základních potravin vztahují i na další položky běžného nákupního seznamu. Proč platit za zboží z Vašeho nákupního seznamu plnou cenu, když jej lze koupit i výrazně výhodněji?
Ilustrační foto: Shutterstock

Na konci prázdnin můžete využít slevy na školní potřeby, podzimní oblečení, maso na gril, nealkoholické i alkoholické nápoje, zahrádkářské potřeby a mnoho dalšího! AkčníCeny.cz pro Vás každý den sledují zvýhodněné nabídky prodejců působících po celé České republice a pravidelně zde najdete tisíce produktů v akci.

Informace o akčních nabídkách jsou Vám k dispozici jak v podobě náhledů na elektronické akční letáky tak coby výpisy slev tříděných do tematických kategorií. Na pár kliknutí si spočítáte, do kterého obchodu se Vám vyplatí vyrazit pro příští nákup.

Aby pro Vás nakupování v akčních nabídkách bylo maximálně pohodlné, AkčníCeny.cz pro Vás připravily i „vychytávky“ v podobě funkce Strážce slev a vyhledávače nejbližší pobočky.

Funkce, která hlídá akce za Vás

Strážce slev za Vás každý den prochází aktuální akční nabídky a hledá v nich zboží z Vašeho nákupního seznamu. V okamžiku, kdy některý z prodejců nabídne Vámi vytipované zboží za zvýhodněnou cenu, Strážce slev Vás o tom informuje e-mailem. Nemusíte tak opakovaně procházet akční letáky, jednoduše jen čekáte, až Vám Strážce slev řekne, kdy a kde jít koupit dané zboží za sníženou cenu.

AkčníCeny.cz rovněž vedou databázi produktů, kromě samotné ceny se zde dozvíte např. informace o:

  • dlouhodobém vývoji ceny,
  • složení,
  • výrobci,
  • alergenech obsažených v produktu,
  • jednotlivých baleních.

AkčníCeny.cz navštěvují každý měsíc stovky tisíc uživatelů, přidejte se k nim.

Výše uvedené výhody přivádí na AkčníCeny.cz každý měsíc stovky tisíc uživatelů, kteří zde hledají nákupní inspiraci. Připojte se mezi tyto uživatele i Vy, navštivte ještě dnes AkčníCeny.cz a spočítejte si, kolik ušetříte na Vašem příštím nákupu díky letákovým akcím, uvidíte, že budete mile překvapeni.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Z Česka bude brzy holina

Budou-li lesy umírat dál takovým tempem, jako poslední dva roky, tak se až na výjimky z Česka stane holina. A to se …
Rolovat nahoru