Za Trinity Bank nově komunikuje Radka Černá

Radka Černá se vrací do Trinity Bank. Bude mít na starosti především externí komunikaci a vztahy s novináři jako tisková mluvčí banky.
Radka Černá se vrací do Trinity Bank, kde bude mít na starosti především externí komunikaci a vztahy s novináři jako tisková mluvčí banky. Foto: Trinity Bank

„Těším se na navázání na předchozí spolupráci s Trinity Bank, která je ryze česká a působí na našem trhu již 25 let. Za tu dobu se velmi posunula a je ve všech směrech velice úspěšná. Jsem ráda, že budu moci přispět k dalšímu růstu Trinity Bank, rozšiřování služeb i počtu klientů,“ říká Radka Černá.

Radka má dlouholeté zkušenosti z public relations a externí komunikací. Dlouhodobě působí na finančním trhu, více než deset let jako externí konzultantka. V té době již spolupracovala s Moravským Peněžním Ústavem, předchůdcem dnešní Trinity Bank.

Dále zajišťovala externí komunikaci například pro společnosti Fio banku, RM-Systém, Pioneer Investments, Partners, Asociaci pro kapitálový trh, Sberbank a z nefinanční oblasti mimo jiné Prague International Marathon. Před tím působila též jako mluvčí Komise pro cenné papíry.

Radka vystudovala Provozně ekonomickou fakultu ČZU se zaměřením na marketing. Ve volném čase se kromě dvou dětí věnuje sportu, především fitness, vytrvalostnímu běhu a triatlonu.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Jak nepřijít o část dědictví?

Poradna
Délka dědického řízení se kvůli nízkému počtu notářů i covidovým karanténám v poslední době protáhla, u složitějších řízení až na půl roku. Autor poradny má čerstvou zkušenost s jednáním déle než dvouletým.