Adastra má nového partnera pro biometrickou identifikaci a verifikaci osob

Mezinárodní konzultační společnost Adastra informovala, že od ledna 2020 je implementačním partnerem slovenské firmy Innovatrics, která patří mezi světovou špičku v oblasti biometrických technologií zaměřených na identifikaci a verifikaci osob na základě otisků prstů, detekce tváře a duhovky.
Ilustrační foto: Depositphotos.com

Adastra bude řešení Innovatrics implementovat do své platformy pro tzv. digitální onboarding, díky čemuž dokáže uspokojit ty nejnáročnější požadavky svých klientů v oblasti biometrických měření a bezpečnosti.

V České republice už digitální onboarding využívají některé banky a finanční instituce, telekomunikační operátoři nebo dodavatelé elektřiny a plynu.

Pomocí digitálního onboardingu získávají zákazníci Adastry nové klienty „na dálku“. Lidé tedy nebudou muset osobně na pobočku například kvůli ověření totožnosti při podpisu smlouvy. Vše vyřídí s mobilní aplikací, do níž vyfotí svůj občanský průkaz či jiný průkaz totožnosti a připojí svou selfie fotografii.

„Řešení firmy Innovatrics skvěle zapadá do naší nabídky pro digitální onboarding. Díky tomu, že umí pracovat s doklady z téměř celého světa a že její řešení vyhrávají soutěže v oblasti biometrie po celém světě, otevírá nám dveře na další zahraniční trhy,“ sdělil portálu FAEI.cz expert na oblast digitálního onboardingu ve společnosti Adastra Jan Pacovský.

Digitální onboarding Adastra poprvé implementovala před čtyřmi lety u jednoho svého zákazníka v Asii. Klientovi přinesl o 50 % rychlejší vyplňování žádostí a třikrát efektivnější cross-sell.

PSALI JSME:
Nákup za dva prsty

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Firmy

ČSOB hlásí meziroční nárůst zisku o 25 %

Skupina ČSOB tento týden informovala o svých hospodářských výsledcích za rok 2019. Její čistý zisk meziročně vzrostl na 19,7 miliardy korun, což znamená nárůst o 25 % ve srovnání s rokem 2018 (15,8 mld. Kč).

Moneta s čistým ziskem čtyři miliardy korun

Skupina Moneta za loňský rok vykázala čistý zisk ve výši čtyř miliard korun a meziroční běžná ziskovost se zvýšila o 13,4 procenta. Vedení společnosti očekává, že banka vzhledem k výsledkům vyplatí akcionářům …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Stát chce utrácet, ale jen nařizuje, kdo mu má co dát

Rozhovor
Živnostníci se stali oblíbeným terčem výpadů politiků, jejichž voliči jsou spíše zaměstnanci. Prý se mimo jiné „vezou“ na vlně výhod důchodového systému, do něhož ale přispívají jen minimálně. „Stát utrácet chce, ale vydělávat se mu nedaří jinak, než nařizováním toho, kdo mu má co dát,“ říká v rozhovoru pro portál FAEI.cz advokát Zdeněk Tomíček, místopředseda Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR …
Rolovat nahoru