Adastra má nového partnera pro biometrickou identifikaci a verifikaci osob

Mezinárodní konzultační společnost Adastra informovala, že od ledna 2020 je implementačním partnerem slovenské firmy Innovatrics, která patří mezi světovou špičku v oblasti biometrických technologií zaměřených na identifikaci a verifikaci osob na základě otisků prstů, detekce tváře a duhovky.
Ilustrační foto: Depositphotos.com

Adastra bude řešení Innovatrics implementovat do své platformy pro tzv. digitální onboarding, díky čemuž dokáže uspokojit ty nejnáročnější požadavky svých klientů v oblasti biometrických měření a bezpečnosti.

V České republice už digitální onboarding využívají některé banky a finanční instituce, telekomunikační operátoři nebo dodavatelé elektřiny a plynu.

Pomocí digitálního onboardingu získávají zákazníci Adastry nové klienty „na dálku“. Lidé tedy nebudou muset osobně na pobočku například kvůli ověření totožnosti při podpisu smlouvy. Vše vyřídí s mobilní aplikací, do níž vyfotí svůj občanský průkaz či jiný průkaz totožnosti a připojí svou selfie fotografii.

„Řešení firmy Innovatrics skvěle zapadá do naší nabídky pro digitální onboarding. Díky tomu, že umí pracovat s doklady z téměř celého světa a že její řešení vyhrávají soutěže v oblasti biometrie po celém světě, otevírá nám dveře na další zahraniční trhy,“ sdělil portálu FAEI.cz expert na oblast digitálního onboardingu ve společnosti Adastra Jan Pacovský.

Digitální onboarding Adastra poprvé implementovala před čtyřmi lety u jednoho svého zákazníka v Asii. Klientovi přinesl o 50 % rychlejší vyplňování žádostí a třikrát efektivnější cross-sell.

PSALI JSME:
Nákup za dva prsty

×

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Firmy

Akcie Nikola Corporation se zřítily o třetinu

Zatímco v červnu byly akcie společnosti Nikola miláčkem investorů a jejich hodnota raketově rostla, o několik měsíců později došlo k prasknutí bubliny. Společnost Nikola Corporation mění generálního ředitele a cena …

Hodnota Tesly klesla o 50 miliard dolarů

Investorům se nelíbí, že Elon Musk představil pouze vize, které zatím nemají hmatatelnou podobu. Předpokládali, že Tesla přijde s přelomovou baterií o vysoké životnosti, která by mohla snížit náklady na provoz …

Ve stínu minulé slávy: eBay slaví čtvrt století

V září slaví eBay své 25. narozeniny. Začal v roce 1995 jako čistě aukční portál. Ve své době byl fenoménem a průkopníkem internetového obchodování. Na poli globální e-commerce neměl tehdy v podstatě konkurenci. …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru