Air Bank dál roste v mobilním bankovnictví: aplikaci My Air má už 300 000 lidí, tedy téměř každý druhý klient

Počet klientů s aplikací My Air se jen za poslední rok zvýšil o 36 % na 300 tisíc. Air Bank má v současné době 640 tisíc klientů, a poměr klientů s aplikací tak dosahuje už 47 %. To je podle průzkumu, který mezi jednotlivými bankami provedla agentura Market Vision, nejvyšší podíl ze všech bank na trhu.

Vedle celkového počtu nových uživatelů My Air roste také počet unikátních i opakovaných přihlášení do aplikace. Měsíčně se do aplikace My Air přihlásí 215 tisíc unikátních klientů, každý z nich v průměru dvacetkrát. A denně se do aplikace přihlásí už stejný počet klientů jako do internetového bankovnictví.

„Klienti už do aplikace nechodí jen kvůli kontrole zůstatku na účtu, stále více z nich přes mobil zadává platby, přesouvá si peníze mezi běžným a spořicím účtem, sjednává si cestovní pojištění nebo třeba mění limity u platebních karet,“ říká Tomáš Veselý, který v Air Bank vede Oddělení každodenních služeb.

V aplikaci My Air také neustále přibývají další nové služby a vylepšení. Nově mohou klienti v mobilní aplikaci vyplnit žádost o půjčku, zlevnit si nákupy prostřednictvím služby Odměny za placení nebo si zobrazit PIN k platební kartě nebo nálepce. Klienti, kteří mají chytrý telefon se systémem Android a funkcí NFC, mohou díky aplikaci My Air také svým mobilem platit v obchodech. Za necelé čtyři měsíce od spuštění si placení mobilem zapnulo už 37 tisíc klientů Air Bank.

×

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru