Air Bank má nové ředitele divizí Péče o klienty, Řízení rizik a Marketing

Karel Horák vystřídal ve funkci ředitele divize Péče o klienty Jiřího Humhala. Martin Popík převzal po Luboši Berkovcovi vedení divize Řízení rizik. Pozice ředitele divize Marketing se v lednu nově ujal Oldřich Dostál.
Karel Horák bude v Air Bank jako ředitel divize Péče o klienty odpovídat za zvyšování zákaznické spokojenosti. Foto: Air Bank

„Narostli jsme. Naše služby aktivně využívá už přes milion klientů. A my chceme nejen pro tyto naše stávající klienty, ale také pro mnoho dalších přinést řadu nových služeb, kterými plánujeme český bankovní trh zase více rozpohybovat. Budeme pro ně zjednodušovat svět placení, přinášet služby, které jim smysluplně pomohou s jejich rodinnými rozpočty, a celkově dál posouvat české bankovnictví. A to všechno tak, aby nás klienti mohli mít rádi. Máme v tomto směru hodně práce a výsledků za sebou. Další práce a ambiciózní cíle jsou teď před námi, a proto jsme se rozhodli posílit i samotné nejužší vedení banky, které bude Air Bank na další cestě udávat směr,“ říká Michal Strcula, generální ředitel a předseda představenstva Air Bank.

Karel Horák (45 let) má dlouholeté zkušenosti z mezinárodního obchodu a marketingu a s vedením banky, kdy v posledních čtyřech letech zastával roli generálního ředitele a předsedy představenstva Home Credit Bank v Kazachstánu. V minulosti se jako ředitel prodeje podílel například také na budování fintechové společnosti Home Credit v Indonésii. V Air Bank bude jako ředitel divize Péče o klienty odpovídat za zvyšování zákaznické spokojenosti, za řízení klientského portfolia a obchodních procesů a za rozvoj obsluhy a podpory klientů, včetně pobočkové sítě a kontaktního centra.

Martin Popík přichází ze skupiny Home Credit International. Foto: Home Credit

Martin Popík (36) přichází rovněž ze skupiny Home Credit International. Poslední čtyři roky působil ve vedení českého a slovenského Home Creditu, kde měl na starosti řízení rizik a vztahů se zákazníky. Vedoucí pozice ve skupině předtím zastával také v Home Creditu na Filipínách. Martin Popík má zkušenosti i s vedením zahraničních projektů zaměřených na řízení úvěrových rizik a zákaznických cyklů. Ve své nové roli ředitele divize Řízení rizik Air Bank bude vést retailová, komerční, operační a tržní rizika.

Oldřich Dostál přichází ze společnosti Notino. Foto: Air Bank

Oldřich Dostál (38) přichází do Air Bank ze společnosti Notino, kde se jako ředitel brand marketingu podílel na její úspěšné celosvětové expanzi. Dříve působil mimo jiné na vedoucích pozicích v reklamních agenturách SquareMedia, McCann Prague nebo WMC Grey. Oldřich Dostál jako nový ředitel Marketingu Air Bank bude zodpovědný za strategické řízení a rozvoj značek Air Bank a Zonky, online marketing, externí a interní komunikaci, tvorbu marketingové komunikace a také oddělení zákaznické zkušenosti.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Daňová škatulata: Od ledna zdraží (skoro) vše

Poradna
Poslanci a následně senátoři schválili novely zákonů, které jsou nezbytné k tomu, aby vstoupil v platnost tzv. konsolidační balíček, představený letos v květnu. Oproti jarním návrhům došlo k několika dílčím změnám, avšak podstata zůstává stejná – od ledna si sáhne hlouběji do peněženky úplně každý. Jakého zboží se nová opatření týkají?