Anna Tůmová vede v CRA komunikaci a strategické vztahy

Personálie
České Radiokomunikace (CRA) zřizují pozici manažerky pro komunikaci a strategické vztahy. Zastávat ji bude Anna Tůmová, která v CRA pracuje od roku 2015 a dosud vedla marketingovou komunikaci. Do kompetencí nově vzniklého útvaru bude spadat i agenda ESG.
Anna Tůmová vystudovala Vysokou školu ekonomickou a mezinárodní vztahy. Dříve vedla marketing a komunikaci ve společnostech Lukoil nebo ABB. V Českých Radiokomunikacích pracuje od roku 2015. Foto: CRA

„Anna Tůmová u nás už víc než sedm let zastává pozici manažerky marketingu, nastavuje strategii komunikace, buduje vztahy s našimi partnery. Bude proto vítanou posilou v nové roli,“ informoval generální ředitel CRA Miloš Mastník.

„Komunikace s veřejností, investory, strategickými partnery a institucemi je pro nás stále důležitější, stejně jako důraz na celou problematiku ESG. To nyní zohledňujeme organizační změnou,“ dodal.

Tůmová vystudovala Vysokou školu ekonomickou a mezinárodní vztahy. Dříve vedla marketing a komunikaci ve společnostech Lukoil nebo ABB. V Českých Radiokomunikacích pracuje od roku 2015.

PSALI JSME:
České Radiokomunikace posiluje na pozici finančního ředitele Jiří Černík

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Bojíme se nedostatku peněz v důchodu, tvrdí většina Čechů

Průzkum
Jen o něco málo více než třetina obyvatel České republiky, kteří dosud nedosáhli důchodového věku, se neobává nedostatečného finančního zajištění v důchodu. Více než tři pětiny tvrdí, že strach mají. Vyplývá to z výsledku šetření, které redakci FAEI.cz poskytlo Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM).