České Radiokomunikace posiluje na pozici finančního ředitele Jiří Černík

Vedení Českých Radiokomunikací (CRA) doplnil Jiří Černík, který zastává pozici finančního ředitele. Do CRA přišel z Letiště Praha, kde byl členem představenstva zodpovědným za oblast financí a investic.
České Radiokomunikace posiluje na pozici finančního ředitele Jiří Černík. Foto: České Radiokomunikace

Jiří Černík se v oblasti financí a controllingu pohybuje více než 15 let. Na Letišti Praha měl odpovědnost i za dlouhodobé investiční projekty a z pozice předsedy dozorčí rady dále dohlížel na hospodaření dceřiných společností.

Předtím působil na pozici finančního ředitele společnosti Skanska v regionu centrální Evropy, odpovídal i za oblast informačních technologií a centrálního nákupu. Pracoval také pro společnosti Ernst&Young, Jihomoravská plynárenská, Honeywell nebo Zetor.

„Jiří Černík se svými zkušenostmi přinese nový pohled na naši stávající situaci i chystané projekty a investice a věřím, že v současné turbulentní ekonomické situaci dokáže udržet směr, který jsme si vytyčili,“ říká Miloš Mastník, generální ředitel CRA.

„Těším se, že se budu podílet na dalším rozvoji CRA. Aktuální složitou makroekonomickou situaci vnímám jako velkou příležitost pro silné a připravené společnostiv jejich dalším růstu,“ vysvětluje nový finanční ředitel CRA Jiří Černík.

Jiří Černík vystudoval ekonomii na Masarykově univerzitě v Brně. Je ženatý, má dvě děti a ve volném čase rád vyráží do přírody nebo za moderním uměním. Od pracovních věcí si odpočine i návštěvou rockového koncertu.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nový byt na hypotéku s úrokem 2,99 %

Nová bankovní rada měla již dvakrát možnost pohnout s úrokovými sazbami, ale nestalo se. Dvoutýdenní repo sazba zůstává na sedmi procentech, banky aktuálně nabízejí hypotéky se sazbou v rozmezí 6 až 7 % včetně …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

„Lidé jsou jako přežraná lvice. Blahobyt jim vzal cíle i štěstí,“ říká Jágrův osobní kouč

Rozhovor
Od určité míry ekonomických parametrů pocit subjektivního štěstí a úspěchu přestane stoupat, a dokonce naopak začne klesat, říká v rozhovoru Marian Jelínek, sportovní psycholog a osobní kouč Jaromíra Jágra. Lidé podle něj chtějí cíl tak moc, že nemají problém podrazit kamaráda, ve jménu cíle a úspěchů vzít doping, podplatit tu či onu zakázku.

Vraťte mi moje peníze!

Poradna
Prý je to prakticky vyloučené. Ale vyprávějte to někomu, kdo se splete, přehlídne či překlepne a pošle peníze na …