Aukro se rozdělilo. Na „bazar“ a na „sběratelství & umění“

Aukro, oblíbené tuzemské on-line tržiště, se přepnulo do nové podoby. Jeho původní, historickou část věcí prodávaných z druhé ruky, představuje „oranžové“ Aukro Bazar. Novou, „modrou“ tváří Aukra je část Aukro Sběratelství & Umění.
Stavebnice LEGO Taj Mahal z roku 2008 je doslova investičním ternem. Momentálně ji nikdo v Česku neprodává, ale když byla naposledy na Heuréce, stála bez deseti korun 50 000 Kč. Ilustrační foto: Pixabay.com

Mezi oběma částmi je možné snadno přecházet, nicméně cílem rozdělení, jak Aukro informovalo redakci portálu Finanční a ekonomické informace, je „zpřehlednit uživatelům nakupování tak, aby jim neunikla žádná unikátní nabídka“.

„Naším cílem je poskytnout uživatelům Aukra ještě personalizovanější a cílenější zážitek, který jim umožní snadněji objevovat a nakupovat předměty, které chtějí. Věříme, že tato změna také posílí naši komunitu tím, že spojí lidi se společnými zájmy a vášněmi,“ sdělil obchodní ředitel (CSO) Aukra Ladislav Derych.

Ti, kteří chtějí bezpečně, pohodlně a výhodně nakoupit kvalitní zboží a rádi dávají věcem druhý život, ocení Aukro Bazar. Tam za skvělé ceny seženou elektroniku, počítače, mobily, domácí spotřebiče, ale i módní oblečení, doplňky nebo sportovní vybavení a mnoho dalšího.

PSALI JSME:
Na Aukru se prodalo za rekordní sumu první číslo Čtyřlístku

Pro sběratele, kteří vyhledávají cenné kousky z oblasti starožitností a umění je nově určeno Aukro Sběratelství & Umění. Tam najdou kategorie, jako je umění, numismatika, filatelie, porcelán, starožitné šperky, auto-moto veterány, ale například i LEGO a další sběratelské předměty.

Aukro proto nově navázalo spolupráci s experty a znalci napříč kategoriemi, jako je numismatika nebo militárie. Experti se zaměřují na pravost a unikátnost nabízených předmětů a zaručují, že nabídka prošla důkladnou kontrolou.

Ale nejen to. On-line tržiště také navázalo spolupráci s Briky.cz, což je největší český srovnávač LEGO stavebnic. Nyní se na něm zobrazují všechny Aukro nabídky LEGO setů, které se napárují do katalogu Briky. Párování nabídek probíhá na základě názvu produktu a vyplněného produktového kódu, což nabídkám zaručuje zvýšenou viditelnost.

PSALI JSME:
Star Wars, Batman a Disney. I Lego musí inovovat

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Firmy

Generali má celosvětově novou organizační strukturu

Správní rada společnosti Generali schválila tento týden na svém zasedání novou organizační strukturu, která odráží hlavní aktivity skupiny tak, jak je navrhl její generální ředitel Philippe Donnet. Od letošního …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB