Barbora Tyllová byla jmenována novou manažerkou rozvoje digital e-commerce ve společnosti Mastercard

Novou manažerkou rozvoje digitálního obchodu společnosti Mastercard byla jmenována bývalá country manažerka pro PayU Barbora Tyllová. Do Mastercard přichází s velkými zkušenostmi z oblasti obchodu, marketingu a segmentu e-commerce.
Barbora Tyllová vystudovala obor Ekonomika a management na Universitě Tomáše Bati ve Zlíně a v roce 2006 získala titul Master of Business Administration na Sheffield Hallam University v Anglii. Foto: Mastercard

Barbora Tyllová nastoupila na manažerskou pozici Business Development Digital u společnosti Mastercard na začátku letošního roku. Jejími hlavními prioritami bude zejména vyhledávání dalších příležitostí k růstu společnosti, upevňování pozice na trhu bezhotovostních plateb a také podpora služeb Cyber & Intelligence, které jsou pro rozvoj digitálního prostředí velmi důležité.

„V prostředí plateb se pohybuji již dlouhodobě, dosud to však bylo na straně klienta společnosti Mastercard. Jsou to velmi cenné zkušenosti, které chci využít pro rozvoj spolupráce s našimi partnery, kteří poskytují řešení pro zpracování on-line plateb. Věřím, že společně s nimi, připravíme zajímavá řešení tak, aby platby na internetu byly uživatelsky ještě přívětivější,“ uvedla Barbora Tyllová.

Za svou téměř čtyřiadvacetiletou kariéru získala Barbora Tyllová zkušenosti v oblasti obchodu a marketingu u mezinárodních technologických organizací a v segmentech online plateb a e-commerce.

Před příchodem do Mastercard působila od roku 2016 na pozici Country Manager pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko společnosti PayU, která je jedním ze tří největších zprostředkovatelů online plateb v České republice.

Před tím působila v nadnárodní softwarové společnosti Microsoft na pozici Channel Development Manager a Partner Strategy & Marketing Manager a jako Vice President Sales Support u poskytovatele mobilních služeb T-Mobile.

Barbora Tyllová vystudovala obor Ekonomika a management na Universitě Tomáše Bati ve Zlíně a v roce 2006 získala titul Master of Business Administration na Sheffield Hallam University v Anglii.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Vejce zdražují, chovatelé začali pouštět slepice z klecí

Analýza
Klecový chov slepic sice skončí podle loni schváleného zákona až v roce 2027, mnozí chovatelé se ale novým pravidlům přizpůsobuje s předstihem už nyní.  Podle výzkumů se zájem veřejnosti o podmínky chovu slepic a původ vajec sice zvyšuje, přesto ale převažují nakupující, kteří zohledňují především cenu. A ta se zvyšuje – právě i kvůli změně chovu nosnic.

Hrozí Air Bank zánik?

Moneta Money Bank podepsala předběžnou smlouvu o akvizici Air Bank, českého a slovenského Home Creditu a …
Rolovat nahoru