Branislav Šimkanin povede marketing v Panasonic Connect

Novým marketingovým a PR manažerem divize ProAV&Broadcast společnosti Panasonic Connect pro region střední a východní Evropy se stal Branislav Šimkanin, dosavadní Sales Manager v tomto regionu. O změně firma informovala redakci Finančních a ekonomických informací (faei.cz).
Divize ProAV&Broadcast společnosti Panasonic Connect má nové vedení marketingu a PR. Foto: Panasonic Connect

Branislav Šimkanin pozici přebírá po Haně Grůzové, která si v regionu střední a východní Evropy ponechává vedení marketingu a PR pro divizi Visual. Šimkanin zároveň zůstává i na pozici Sales Managera a bude s Hanou Grůzovou úzce spolupracovat na podpůrných aktivitách pro obě divize v zemích střední a východní Evropy.

„Věříme, že propojení obchodu s marketingem a PR povede k zajímavějším příležitostem, jak prezentovat produkty Panasonic Connect z oblasti profesionální AV techniky a broadcastingu.

Branislav Šimkanin je v přímém kontaktu s našimi klienty a dokáže zprostředkovat zajímavé případové studie v tomto slibně se rozvíjejícím segmentu,“ říká Petr Likeš, country manager společnosti Panasonic Connect pro střední a východní Evropu.

Branislav Šimkanin působí ve společnosti Panasonic Connect 26 let, od roku 2005 je obchodním manažerem pro profesionální audiovizuální techniku a vysílací technologie. Zajišťoval například zakázky na moderní odbavovací systémy pro velké komerční televize v České republice a na Slovensku nebo vybavení univerzitních učeben profesionálními kamerami.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB