Brigitte Thieck je novou ředitelku pro CSR a udržitelný rozvoj skupina Raja

Skupina Raja, evropský lídr v distribuci obalů, kancelářských potřeb a průmyslového vybavení, vytvořila nové oddělení pro CSR a udržitelný rozvoj. Oddělení bylo svěřeno Brigitte Tieck, která se tak připojila do řídícího výboru skupiny. Tyto kroky odráží CSR závazky a ambice skupiny Raja.
V letech 2008 a 2020 Brigitte Thieck působila na francouzské Národní konzervatoři umění a řemesel. Do roku 2017 byla také poradkyní v Hospodářské, sociální a environmentální radě regionu Île-de-France. Foto: Raja Group

S růstem skupiny se objevila potřeba mít specializované oddělení, které dokáže řídit a zavádět evropskou CSR politiku sdělila redakci FAEI.cz generální ředitelka Raja Group Danièle Kapel-Marcovici s tím, že jmenování Brigitte „odráží ambici skupiny být v našem sektoru příkladem“.

Brigitte Thieck je od ledna odpovědná za rozvoj a řízení CSR strategie skupiny v jejích 26 pobočkách a 19 zemích, kde Raja působí. Jako ředitelka zaměří na rozvoj CSR aktivit a udržitelného rozvoje – zejména na snižování emisí CO2, nákupní politiku a rozvoj udržitelného produktového portfolia, včetně 100% recyklovaných a recyklovatelných obalů vyrobených v Evropě.

Za tímto účelem bude Brigitte Thieck spolupracovat s různými odděleními společnosti a jejich stakeholdery, včetně zákazníků, dodavatelů, finančních partnerů a asociací, s ambicí učinit z RAJA Group evropského lídra ve svém sektoru v oblasti CSR.

Thieck svou kariéru zasvětila ekologickému směřování firem – prvních deset let své kariéry strávila ve společnostech Suez a Veolia, kde pomáhala řadě mezinárodních společností ve Francii i v zahraničí zavádět ekologické služby (recyklace odpadů, úprava vody, energetika atd., pozn. red.). V posledních dvou letech působila jako národní environmentální manažerka ve společnosti Kuehne + Nagel.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB