Česká APOGEO Group rozšiřuje své aktivity na Slovensko

Služby klientům na Slovensku začala nabízet česká poradenská skupina APOGEO. Daňové, účetní, mzdové a transakční poradenství bude poskytovat prostřednictvím společnosti APOGEO Slovensko, a.s.
Česká APOGEO Group rozšiřuje své aktivity na Slovensko. Ilustrační foto: Depositphotos.com

„Mezi našimi klienty jsou už dnes firmy ze Slovenska, stejně tak značná část naší klientely má slovenské pobočky či dceřiné firmy. Prostřednictvím kanceláře v centru Bratislavy jim budeme moci nabídnout ještě lépe dostupný servis,“ říká většinový vlastník APOGEO Group Josef Jaroš.

Předpokládá zároveň, že APOGEO Slovensko postupně naváže spolupráci s nejvýznamnějšími hráči ve slovenském byznysu napříč obory činnosti a rovněž se subjekty veřejné správy. „V ČR, kde působíme od roku 2001, tomu tak je, protože klademe maximální důraz na odborné kvality našeho týmu, individuální přístup a vstřícnost, přinášející optimální řešení problematiky,“ zdůrazňuje Jaroš.

Nově založená společnost je z 50 % vlastněna českou APOGEO Group a z 50 % slovenskými partnery.

APOGEO Group je partnerem mezinárodní poradenské sítě PKF International, která se skládá z více než 400 kanceláří působících ve 150 zemích světa. Díky takto široké síti partnerů a konzultantů je schopna zajistit transakce s mezinárodním aspektem ve většině evropských států.

V poradenské skupině APOGEO pracuje přes sto odborníků, její roční obrat přesahuje 100 milionů korun.

×

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

„Hokejista nerovná se automaticky milionář. Takových je jen zlomek,“ říká kladenský útočník

Rozhovor
S hokejem začínal poměrně pozdě, až v sedmi a půl letech, v rodném Chomutově. Tam zažil první góly, první pády na tvrdý led. A taky dva drsné pády životní. Ale i díky nim se naučil, že je vždy dobré mít naspořeno pro strýčka Příhodu, a že je spousta věcí, které si kupujeme, ale vlastně vůbec nepotřebujeme. „K tomu, aby byl člověk milionář, nepotřebuje mít miliony na kontě,“ říká v rozhovoru pro FAEI.cz kladenský …
Rolovat nahoru