Česká APOGEO Group rozšiřuje své aktivity na Slovensko

Služby klientům na Slovensku začala nabízet česká poradenská skupina APOGEO. Daňové, účetní, mzdové a transakční poradenství bude poskytovat prostřednictvím společnosti APOGEO Slovensko, a.s.
Česká APOGEO Group rozšiřuje své aktivity na Slovensko. Ilustrační foto: Depositphotos.com

„Mezi našimi klienty jsou už dnes firmy ze Slovenska, stejně tak značná část naší klientely má slovenské pobočky či dceřiné firmy. Prostřednictvím kanceláře v centru Bratislavy jim budeme moci nabídnout ještě lépe dostupný servis,“ říká většinový vlastník APOGEO Group Josef Jaroš.

Předpokládá zároveň, že APOGEO Slovensko postupně naváže spolupráci s nejvýznamnějšími hráči ve slovenském byznysu napříč obory činnosti a rovněž se subjekty veřejné správy. „V ČR, kde působíme od roku 2001, tomu tak je, protože klademe maximální důraz na odborné kvality našeho týmu, individuální přístup a vstřícnost, přinášející optimální řešení problematiky,“ zdůrazňuje Jaroš.

Nově založená společnost je z 50 % vlastněna českou APOGEO Group a z 50 % slovenskými partnery.

APOGEO Group je partnerem mezinárodní poradenské sítě PKF International, která se skládá z více než 400 kanceláří působících ve 150 zemích světa. Díky takto široké síti partnerů a konzultantů je schopna zajistit transakce s mezinárodním aspektem ve většině evropských států.

V poradenské skupině APOGEO pracuje přes sto odborníků, její roční obrat přesahuje 100 milionů korun.

×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Povánoční výprodeje – kde nakoupit až se slevou 80 %?

Vánoce a s nimi spojené nákupní šílenství jsou za námi. Mnoho zákazníků však trpělivě čeká až na povánoční výprodeje, ve kterých lze získat zboží v mimořádných slevách. Ty leckdy dosahují až 80 %. Počkat se rozhodně …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Půl milionů Čechů nesplatilo dluhy včas, letos jich nejspíš přibude

Analýza
Ke konci roku evidovalo sdružení SOLUS ve svém registru dlužníků, kteří dlouhodobě neplní své závazky, celkem 505 tisíc dospělých Čechů. Je to zhruba o 50 tisíc lidí méně než před rokem. Experti ale varují, že letos může tento trend nabrat opačný směr. Už se objevují první špatné zprávy, že dlužníků přibude.
Rolovat nahoru