Český medicínský start-up Kardi AI nasazuje na expanzi ostřílené manažery

Personálie
Do managementu start-upu Kardi AI přicházejí vrcholoví manažeři s mnohaletou praxí a mezinárodní zkušeností z různých odvětví, kteří společnosti pomohou Kardi AI s naplněním ambiciózních plánů v podobě expanze do zahraničí a postupné transformace péče o zdraví srdce po celé Evropě. Firma o tom informovala v tiskové zprávě.
Vlastimil Hrabal v minulosti řídil budování zahraničních poboček Home Credit India & Philippines v roli COO a CSO a jako generální ředitel vedl projekt digitální banky na Filipínách. Foto: Kardi AI

Do pozice provozního ředitele byl jmenován Vlastimil Hrabal, odborník na škálování velikosti a expanzi firem s mnohaletými zkušenostmi ze zahraničí. V minulosti řídil budování zahraničních poboček Home Credit India & Philippines v roli COO a CSO, jako generální ředitel vedl projekt digitální banky na Filipínách.

Společně se spoluzakladatelem Skype budoval pro Filipíny a Indonésii fintech společnost Oriente (figurovala mezi TOP 20 start-upy v Hongkongu, pozn. red.). Jeho cenné zkušenosti s řízením růstu počtu zaměstnanců z několika desítek na tisíce pomohou optimalizovat provoz Kardi AI a zajistit efektivní pokrytí potřeb pro rychlý mezinárodní růst.

Šámal do společnosti přináší více než 20 let zkušeností se strategickým marketingem a tvorbou značek v mezinárodním měřítku. Foto: Vafo Praha

Během následujících měsíců by měly být služby KARDI AI dostupné také kardiologickým pacientům na Slovensku, další rozšíření se pak chystá do Střední a Východní Evropy. Druhou posilou managementu společnosti je Martin Šámal, který z pozice obchodního a marketingového ředitele zastřeší potřebnou distribuci a komunikaci pro expanzi Kardi AI do zahraničí.

Šámal do společnosti přináší více než 20 let zkušeností se strategickým marketingem a tvorbou značek v mezinárodním měřítku. Působil na vedoucích marketingových pozicích například ve společnostech Seznam.cz či VAFO Praha (krmiva Brit) a má za sebou nespočet úspěšných marketingových kampaní v Čechách i zahraničí.

PSALI JSME:
Z Vafo Praha po osmi letech odchází marketingový ředitel Martin Šámal

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Lucie Urválková Manažerkou roku 2022

Významného osobního úspěchu dosáhla minulý týden Lucie Urválková, místopředsedkyně představenstva a CFO finanční skupiny Uniqa v ČR a SR. V tradiční soutěži Manažer / manažerka roku se jí podařilo vystoupat za rok …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB